![]() |
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
asta da masina, frumoasa foc.
|
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
Frumos din partea lor, trebuia dezvoltat un pachet de performante si pt un motor mai mic, nu numai pt V6!
|
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
imi plac solutiile legate de design oferite de autodelta.....bravo nene
|
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
Quote:
|
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
159 este visul meu , tot pun eu mana pe una pana la urma ...
|
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
7 Attachment(s)
Photo Update
|
Re: Autodelta J4 2.2 Compressor
alfa 159 este o masina intradevar frumoasa, si chiar asteptam un motor mai puternic, 245cp e ceva....
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning