Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Ce sa-mi cumpar (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/805-cumpar.html)

n0namee 21-05-04 22:28

8) hmmm ... nu vreau sa ma risc ... maturitate eu zic ca am ... dar nu imi place ideea unei sportive ... dalea ... adica nah ... e ok ... da vreau ceva mai de inceput. si mai ieftina sincer !

ferik 24-09-05 14:30

...
 
io zic de un scuteras cu pedale...consuma putin...merege incet...sau o bicicleta si o drujba....vezi tu :lol:

AleXuTz 20-10-05 20:10

nimika
 
poti sa-ti cumperi un piaggio si1,si2,ciao,grillo,bravo. cu pedale gsesthi ff. multe.
dak vrei un mz,java gasesthi dar cauta pe net,o sa gasesthi
iti dau un pont.:

www.bikeshop.ro


SUCCES

AleXXL 20-11-05 22:23

mai pune vreo 40 de mil shi itzi dau scuterashu meu knd e gata :lol: :lol: :wink:

Gsx_18 26-12-05 21:32

mi-am motor, deja de mult, pe vremea cand am postat topicu asta habar nu aveam de motoare, si ca sa vedeti la 5 mil poti sa iei motor, nu scooter si nu moped,

am io motor de vanzare, ideal pt incepatori, cum am fost eu amu 2 ani si ceva, motivul vanzarii : vreau sa iau ceva mai performant

AleXXL 26-12-05 22:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gsx_18\"
mi-am motor, deja de mult, pe vremea cand am postat topicu asta habar nu aveam de motoare, si ca sa vedeti la 5 mil poti sa iei motor, nu scooter si nu moped,

am io motor de vanzare, ideal pt incepatori, cum am fost eu amu 2 ani si ceva, motivul vanzarii : vreau sa iau ceva mai performant

shi ce motor tzi`ai luat cu 5 mil ? ...
de jucarie ? :))))

Gsx_18 27-12-05 18:22

etz mi-am luat, da nu cu 5 mil.
da sa stii ca si la 5 gasesti motor, si inca in stare buna (minsk, es 175)


All times are GMT +2. The time now is 08:08.

- Copyright 2026 4Tuning