![]() |
8) hmmm ... nu vreau sa ma risc ... maturitate eu zic ca am ... dar nu imi place ideea unei sportive ... dalea ... adica nah ... e ok ... da vreau ceva mai de inceput. si mai ieftina sincer !
|
...
io zic de un scuteras cu pedale...consuma putin...merege incet...sau o bicicleta si o drujba....vezi tu :lol:
|
nimika
poti sa-ti cumperi un piaggio si1,si2,ciao,grillo,bravo. cu pedale gsesthi ff. multe.
dak vrei un mz,java gasesthi dar cauta pe net,o sa gasesthi iti dau un pont.: www.bikeshop.ro SUCCES |
mai pune vreo 40 de mil shi itzi dau scuterashu meu knd e gata :lol: :lol: :wink:
|
mi-am motor, deja de mult, pe vremea cand am postat topicu asta habar nu aveam de motoare, si ca sa vedeti la 5 mil poti sa iei motor, nu scooter si nu moped,
am io motor de vanzare, ideal pt incepatori, cum am fost eu amu 2 ani si ceva, motivul vanzarii : vreau sa iau ceva mai performant |
Re:
Quote:
de jucarie ? :)))) |
etz mi-am luat, da nu cu 5 mil.
da sa stii ca si la 5 gasesti motor, si inca in stare buna (minsk, es 175) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning