Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Broscuta 1965 Cabrio (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/80083-broscuta-1965-cabrio.html)

paul_ral 24-12-08 16:44

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by *-_Speed_-* (Post 1593534)
Sincer nu ma impresioneaza deloc, masina arata de enspe mii de ori mai bine daca era una stock cum a iesit de la mama ei din fabrica.....pacat de banii bagati in ea.

X2 .

SASU5 14-10-09 20:30

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
ha ha:lol: masina lu cata a aj aici, nici nu stiam. masina este din brasov, propietaru sta in noua si nu iese cu ea decat vara. bravo celui care a adus.o in stadiul asta. masina intoarce multe capete pe strada,e unicat. bravo inca odata celui care a facut acest proiect

vwgolf_trei 17-10-09 12:49

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
masina arata super tare!nu mai are nimeni niste poze mai recente?

SASU5 21-10-09 17:44

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
am sa incerc eu sa.i fac cand ajung la el la garaj zilele astea

BULLDOG 21-10-09 18:04

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
La cati bani au fost investiti in masina asta, putea sa iasa o bomba de masina. Fara supapare, oricat de conservator sau neconservator ar fi proprietarul, parerea mea e ca s-a intrecut mult masura.

cata_pcr 12-12-09 18:08

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
salut.am de vanzare piese porsche 944,pentru cei ce vor un upgrade la broscute(punte spate complecta),ptr fata,fuzete,amortizoare, arcuri,discuri,etrieri.ceasuri bord,scaune piele,jenti.....daca e cineva interesat....tel.0722.627.188.

xtazy 28-12-09 13:49

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
nimic impresionant, e foarte urat, are multe defecte kitul ala (ridicaturi)... finisarile sunt proaste...

mnc.risty 28-12-09 23:51

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Urata, foarte urata masina..cred ca singuru lucru care imi place e motorul desi si acolo se putea face muult mai bine.Mai bine o reconditionai!

Shuba88 04-02-10 17:22

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Se vede ca sau investit bani, pasiune si munca, insa bumperul din fata nu se potriveste deloc, si jantele strica tot...

U_TUNING 02-04-10 12:47

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Se vede cum ti-ai batut joc de o adevarata clasica....

PACAT ...MARE PACAT pentru masina!!!!

Imi e mila sa vad niste masini asa simpatice ca un brotac duse spre ridicol!!!!

mobiles_de 02-04-10 14:24

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Gusturile nu se discuta :) Insa si eu sunt de parere ca o masina clasica trebuie sa ramana originala...ca sa nu vorbim de valoare la o eventuala vanzare.

Luc1fer 02-04-10 23:39

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Masina e frumoasa , nu pot sa zic ca nu
Doar ca , parca nu era chiar potrivita , pentru un "proiect de tuning "
Acuma , gusturile nu se discuta
Felicitari pentru masina

en_garde 03-04-10 09:21

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Omg.. broscuta furioasa... superbaaaa!
Felicitari!

Calin_CGM 04-04-10 11:14

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
o fi ea unicat,dar eu unu nici macar nu as vrea sa ma vada cineva in asa masina...era mult mai frumoasa originala si mai apreciata!

ondin 12-04-11 13:39

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Super tare masinuta. Cea mai originala broscuta vazuta in ultima vreme.Desi se vede ca nu te-ai zgarcit deloc la fibra, i-ai dat cata ai vrut tu.
:)
Sigur atragi toate privirile pe strada cu ea, iar muzica cred ca o 'aud' si surzii, nu?
:)


All times are GMT +2. The time now is 03:44.

- Copyright 2026 4Tuning