Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/80078-vt-usergroup-gabi-vs-omb-daewoo-cielo.html)

D@N_NSL 05-06-08 18:05

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
vot gabi...super tare :shock:

AdY9005 05-06-08 18:44

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Vot Gabi ...... ;)

Manson 05-06-08 19:27

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
woooooooooooooow....gabitza ce masina ai scos...si a ta omb e super, dar mie personal imi plac mai mult a lui gabi....foarte frumoasa...bravo

OmB* 05-06-08 19:43

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
:|:|:| Cred ca e de ajuns ... Felicitari Gabi !!! Oricum stiu ca tiai facut usere noi si ai proftat de faptul ca esti din nou super moderator si iai amenintat pe oameni da asta e :))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))

Gabi 05-06-08 20:37

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Quote:

Originally Posted by OmB* (Post 1573960)
:|:|:| Cred ca e de ajuns ... Felicitari Gabi !!! Oricum stiu ca tiai facut usere noi si ai proftat de faptul ca esti din nou super moderator si iai amenintat pe oameni da asta e :))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))

Frăţioru', dacă tot m-ai prins, vreau să-ţi spun că maşina nici măcar nu e făcută de mine :lol:

Topic closed !

Psycho 07-06-08 16:29

Re: VT UserGroup || Gabi vs. OmB* - Daewoo Cielo
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1574062)
Frăţioru', dacă tot m-ai prins, vreau să-ţi spun că maşina nici măcar nu e făcută de mine :lol:

Topic closed !


foart tare frate ... :))))))))


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning