![]() |
Re: Tutoriale (manga)
Nu .. sunt tabele cu jante .
|
Re: Tutoriale (manga)
Daca esti tuner PRO poti face si rotile tale !
|
Re: Tutoriale (manga)
se pot face manual, dar necesita mai multa munca; de obicei le vei gasi in tab-uri (un fel de scrapbook cu mai mutle jante)
uite cateva https://img151.imageshack.us/img151/8...mrox1qqss1.png https://i133.photobucket.com/albums/q...1_07_final.png http://i13.tinypic.com/4ytqvs9.png http://i28.tinypic.com/296p64j.png https://i254.photobucket.com/albums/h...tabdone-23.png nu uita sa precizezi numele autorului in cazul in care le folosesti |
Re: Tutoriale (manga)
Multumesc foarte mult radu !!!
|
Re: Tutoriale (manga)
sunt bune pentru un incepator ca mine!
|
Re: Tutoriale (manga)
am o intrebare:
cum fac cularea alba? ma poate ajuta cineva cu un shade? |
Re: Tutoriale (manga)
Quote:
|
Re: Tutoriale (manga)
cum fac rugina pentru rat rod-uri?
|
Re: Tutoriale (manga)
cel mai bine e sa tragi cu ochiul la cum au facut altii daca asta e prima data cand faci asa ceva
uite aici ceva de referinta te rog nu copia exact, ci anlaizeaza indeaproape cum a fost facut pe acceasta masina, in asa fel incat, pe viitor sa stii si tu sa faci ;) https://i254.photobucket.com/albums/h...4/tazr1ep1.png |
Re: Tutoriale (manga)
da.pai doar ca asta nu prea ne ajuta prea mult.de ce nu pui si tu un tutorial cum l-ai facut tu?
|
Re: Tutoriale (manga)
pai
practic m-am uitat indeaproape la cum e facut, am despartit intr-un shadechart "rugina" iar apoi am pus pixeli la locul lor (majoritatea la intamplate :D - numai ca eu am facut cu lemn, nu cu rugina :D daca vrei da un pm cu masina ta si iti fac eu rugina :) |
Re: Tutoriale (manga)
Quote:
2 la mana cand am vazut masina (nu am citit postu' tau si nici celelalt si nici imaginea nu era "la vedere" toata) am crezut ca te-ai dat pe scaled dar toate sperantele mele s-au spulberat dupa aia :D |
Re: Tutoriale (manga)
hehe, daca intri pe mess iti arat 787b-u ;)
aproape l-am temrinat :D |
Re: Tutoriale (manga)
imi poate da cineva un tutorial pt rollbar?ca am incercat de mai multe ori si mio iesit ceva ce numa rollbar nu era
|
Re: Tutoriale (manga)
https://www.youtube.com/watch?v=RH1tSCWwFUs
o mica serie care am inceput'o :) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:50. |
- Copyright 2026 4Tuning