Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/80003-aveti-placea-aveti-placea-pleoape-faruri.html)

Y O B 19-06-08 18:51

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
am pleoape si sunt si montate si mie chiar imi place cum dau pe masina, acuma fiecare cu gusturile lui

Nitro Customs 19-06-08 21:53

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Acu' depinde de masina si de gusturile fiecaruia...si cateodata de calitatea pleoapelor..unii le au din plastic/fibra de sticla...altii din autocolante...na..

TzuTzu77 20-06-08 03:32

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
4 Attachment(s)
La Calibra am avut si pleoape si ochelari la triple cand am luat-o, au zburat imediat, niste jeguri. In schimb la Fuego zic eu ca arata mult mai bine cu capota prelungita.

Cosmin255 22-06-08 10:46

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Nu mi-as pune...desi sunt masini pe care se aseaza bine pleoapele

Eugen_TL 22-06-08 14:26

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
mi-as pune doar daca as avea si un kit pe ea + jante si ar da bine si ar sta si f misto pe far! in rest mai bine alte faruri

gbry_el_05-RSG 22-06-08 15:03

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
nu am pleoape dar in schimb am capota prelungita peste faruri. bad boy look!

FIGHET 22-06-08 19:11

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
sunt masini si masini care pe unele s e prind bine si pe altele ba
eu cred ca fac parte si ele din tuning dar cum am spus mai sus nu pe toate le aranjaza
eu sunt pro daca sunt cum trebuie

piratu_volvo 23-06-08 15:34

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Din pacate,nu ma incadrez la nici o categorie din cele trei raspunsuri.
Imi plac pe masinile la care se potrivesc,imi plac cele de calitate si cu toate ca romanul e in Romania sa nu uitam ca prima data s-au inventat afara de catre firme renumite.Ca romanul e inventiv(sau mai ...altfel)este cu totul altceva.
Pe masina mea nu am,nu o sa am si nici nu mi-ar placea sa am pentru ca mie mi se pare ca nu se potrivesc deloc(am vazut tentative la altii si mie mi se par de prost gust).

SV25MBN 08-07-08 23:44

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Pe unele masini chiar arata bine cu pleoape, dar pe altele este de preferat fara. Pacat ca multi nu fac diferenta intre astea 2 categorii de masini. Oricum pleoapele nu se compara cu o capota prelungita peste capota si grila si un aspect bad boy veritabil.

22VIN 09-07-08 11:40

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
normal ca pe unele arata bine si pe altele nu, dar mie unul nu-mi plac pe nici o masina pe motiv ca se vad evident ca sunt aplicate, nu se pot monta discret... de aceea prefer capota prelungita

N D Y 10-07-08 04:01

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
1 Attachment(s)
Bad boy for life !:wink:

SV25MBN 10-07-08 13:05

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Mult mai frumos decat cu pleoape.. am zis si iti mai zic.. frumos Espero.

cosmin_cosmin_1 10-07-08 15:53

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
nu mi-as pune, prefer capota prelungita,cu toate ca sunt costuri mai mari,dar merita pentru o lucrare de calitate

Jesse 14-07-08 14:06

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
pleoapele din capota arata binisor, la corsa-uri merg destul de bine

fasso 14-07-08 14:12

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
cum sunt alea "pleoape din capota"?


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning