Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Masinile din "Death Race" (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/79873-masinile-death-race.html)

anto_radu 03-06-08 17:19

Re: Masinile din "Death Race"
 
cred k o sa fie klumea filmu, shi astia kre zic k "or stricat masinile" mai vorbim dupa film, dak o sa fie un blockbuster poate o sa se vanda masinile astea shi atunci is sigur k toti ati vrea sa aveti una....

oancea_cristiano_95 03-06-08 17:25

Re: Masinile din "Death Race"
 
filmu creca o sa fie mishto da nush mashinile is ciudate..... dar totushi arata fain ca doar de aia ii zice la film "Death Race" shi probabil va fii un fel de flat out shi mashinile ar fii cumva protejate de spoilerele alea ciudate....defapt nai de unde sa stii pana nu vezi filmu

UNLORD 03-06-08 17:28

Re: Masinile din "Death Race"
 
Sigur nu am sa ma uit la el!

gelu_r 03-06-08 17:35

Re: Masinile din "Death Race"
 
da tu ai postat si ceva concret pana acum pe forum? ca inafara de urata naspa FRUMOASa nasoala etc..nai zis..cred ca esti inchis in casa de vreo 2 ani si stai doar pe 4tuning si plictisesti userii..

N3n3a 03-06-08 17:58

Re: Masinile din "Death Race"
 
cred ca o sa fie chiar interesant filmul.. abia astept sa apara.. :D

Dr3adLorD 03-06-08 18:36

Re: Masinile din "Death Race"
 
si eu zic k o sa fie foarte reusit

///sEBy 03-06-08 19:00

Re: Masinile din "Death Race"
 
O stricat masinile:x

axxel4you 03-06-08 19:45

Re: Masinile din "Death Race"
 
In legatura cu bugetul mic .. Ce vedeti acolo masini modificate in SUA sant foarte ieftine mai ales daca au fost putin busite inainte de transformare asa ca normal ca am tras cocnluzia ca au avut buget mic... Daca vedeati voi in pozele alea niste masini pe care pur si simplu nu puteati sa le recunoasteti si erau facute special pentru film cu bun gust .... atunci alta era treaba asa ca cine vrea sa-i fac masina ca in DEATH RACE sa vina cu ea si cu tabla ca am si flex si aparat de sudura si cred ca va iesi mai bine:D. Filmul posibil sa fie interesant.

Gaijin 03-06-08 20:26

Re: Masinile din "Death Race"
 
eu spun sa asteptam filmul si pe urma sa comentam poate le au stricat cu un rost

geoX 03-06-08 20:57

Re: Masinile din "Death Race"
 
Dupa cate vad aici e mai mult o goana dupa posturi. Dupa parerea mea, doar prin prezenta lui Jason Statham , filmul se anunta a fi o reusita. In privinta masinilor , au incercat sa ramana bazati pe subiectul original al filmului, si nu prea le pasa de masini. Dar om trai si om vedea. :)

rio88 03-06-08 21:36

Re: Masinile din "Death Race"
 
:lol: parca ar fi Mad Max

Chucky bmw 03-06-08 21:41

Re: Masinile din "Death Race"
 
mad max zici ca e=))

tEaRsmAd 03-06-08 22:19

Re: Masinile din "Death Race"
 
.. :))) .. cRasH daY (j0cU`) t0aTa ziUa` .. teMa e pRea taRe` .. musTanGu` e c0nduS dE pErS pRinC. pResuPun` .. :))) ..

mihai88 03-06-08 23:20

Re: Masinile din "Death Race"
 
Quote:

Originally Posted by geoX (Post 1569765)
Dupa cate vad aici e mai mult o goana dupa posturi. Dupa parerea mea, doar prin prezenta lui Jason Statham , filmul se anunta a fi o reusita. .... :)



bine punctat


asteptati filmu si o sa vedeti ca o sa va placa


P.S:tEaRsmAd,baiatule incearca sa scrii normal,sa inteleaga tot romanu

Grecu_ 04-06-08 00:27

Re: Masinile din "Death Race"
 
Eu cred ca filmul o sa fie interesant si numai dupa ce il vom vedea putem sa tragem o concluzie. Cei care au comentat in legatura cu bugetul nu au luat in considerare in primul rand cat primesc actorii ,iar un actor ca Jason Statham ,sunt sigur ca nu face un film pt o suma mica ;) si sa nu mai vorbim de platourile de filmare ,echipa ,etc..... Iar masinile arata asa pt ca asta este si ideea ,actiunea se intampla intr-o inchisoare ,nu ar avea cum sa apara niste masini care au o valuare mare ........... eu asa vad lucrurile.........


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning