Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Skoda tuning (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning.html)
-   -   Dati cu parerea!! (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning/78942-dati-parerea.html)

getedoi 27-05-08 14:22

Re: Dati cu parerea!!
 
poti intra si pe fanoctaviatour.ro
sunt acolo niste poze dragute in galerie

dar daca vrei, poti sa o faci custom :mrgreen:. mmmm....suspensie reglabila pe inaltime, eleron integrat in luneta....trimite o poza mai mare cu ea, si ti-o shoppuiesc pt tine, ca am niste idei (daca vrei custom)

roby200687 27-05-08 14:52

Re: Dati cu parerea!!
 
[email protected]

idu meu de msg intra pe mine, si vb pe msg mai spre seara:)

Rares_CRM 28-05-08 13:16

Re: Dati cu parerea!!
 
eu zic sa faci numa prelungirea la capota :) ca arata bine masina ta cu spoilerele stock ;)
parerea mea :)

roby200687 28-05-08 13:19

Re: Dati cu parerea!!
 
hmmm
trebuie ceva mai serios un pic.... :)


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning