![]() |
Re: Dati cu parerea!!
poti intra si pe fanoctaviatour.ro
sunt acolo niste poze dragute in galerie dar daca vrei, poti sa o faci custom :mrgreen:. mmmm....suspensie reglabila pe inaltime, eleron integrat in luneta....trimite o poza mai mare cu ea, si ti-o shoppuiesc pt tine, ca am niste idei (daca vrei custom) |
Re: Dati cu parerea!!
|
Re: Dati cu parerea!!
eu zic sa faci numa prelungirea la capota :) ca arata bine masina ta cu spoilerele stock ;)
parerea mea :) |
Re: Dati cu parerea!!
hmmm
trebuie ceva mai serios un pic.... :) |
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning