![]() |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
bara din fata este un fel de blug de zapada...urata rau.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
e buna pt dat la oparte zapada iarna cu bara din fata
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
nush urat mai bine o lasa simpla:|
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mi se pare o tiganie .. mult prea incarcata , iar bara fata (cum ziceau si altii) zici ca este plug
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
flacarile parca ar fi cele de pe la tarabe, asa de urat stau pe ea,pacat de masina ca in general e frumusica cu niste jenti si o folie.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Era un model de 323 de vanzare pe net, in Romania, dar arata de 100 de ori mai bine decat asta...
Flacari se pun si ele pe un muscle car, pe ceva american, masiv... Pe asta arata k... |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Ce cauta trompeta asta pe forumul nostru drag? :(
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Quote:
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
c inseamna sa ai bani si sa nu stii c sa faci cu ei..
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
nu imi place deloc, si culorile alea asa aprins, ma dor ochii :)
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Jenibil cum spuneau cei de la Cassa Locco...imi plac jantele in rest tiganie curata mai ales plugu ala parca imi inoarce matzele pe dos
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
o fi ea kitch, dar imi dau seama din poze ca cine a facut-o a depus ceva efort pt a ajunge la rezultatul final, bravo proprietarului pt efort si rabdare.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Dupa ce ca este veche au mai si stricato !!!!!!!!
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
spatele e super misto, dar "fata" daca se poate numi asa arata de toata jena.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
inflacarata pe naiba spoilerul fatza chiar ca zici plug de zapada
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning