Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Mazda 323 "inflacarata" (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/78734-mazda-323-inflacarata.html)

gunball 23-05-08 20:06

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
bara din fata este un fel de blug de zapada...urata rau.

Gaijin 23-05-08 20:44

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
e buna pt dat la oparte zapada iarna cu bara din fata

KaPoNe 23-05-08 20:53

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
nush urat mai bine o lasa simpla:|

adrian_tl30 23-05-08 21:02

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
mi se pare o tiganie .. mult prea incarcata , iar bara fata (cum ziceau si altii) zici ca este plug

Ingerasul99 23-05-08 23:50

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
flacarile parca ar fi cele de pe la tarabe, asa de urat stau pe ea,pacat de masina ca in general e frumusica cu niste jenti si o folie.

bogddanel 24-05-08 01:23

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Era un model de 323 de vanzare pe net, in Romania, dar arata de 100 de ori mai bine decat asta...
Flacari se pun si ele pe un muscle car, pe ceva american, masiv... Pe asta arata k...

SV25MBN 24-05-08 04:25

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Ce cauta trompeta asta pe forumul nostru drag? :(

Urban_Racing 24-05-08 09:29

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Quote:

Originally Posted by B-59-DPY (Post 1550240)
Sa stii ca spaniolii fac lucruri chiar frumoase cand e vorba de tunning...insa parerea mea acum e ca au cam dat umpic gres...
Oricum au si ei gusturi cand e vb de tunat masini

Spaniolii fac numai tiganii cand e vb de tuning! eleroane exagerat de mari bari ciudate si disproportionate , paintjobu intodeauna tre sa fie cat mai incarcat si in culori cat mai tipatoare! Nici asta nu face exceptie! Kitch

alex_nos 24-05-08 10:28

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
c inseamna sa ai bani si sa nu stii c sa faci cu ei..

VWluci 24-05-08 12:09

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
nu imi place deloc, si culorile alea asa aprins, ma dor ochii :)

Radu.Dobromirescu 24-05-08 17:11

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Jenibil cum spuneau cei de la Cassa Locco...imi plac jantele in rest tiganie curata mai ales plugu ala parca imi inoarce matzele pe dos

mad_aurel 24-05-08 17:42

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
o fi ea kitch, dar imi dau seama din poze ca cine a facut-o a depus ceva efort pt a ajunge la rezultatul final, bravo proprietarului pt efort si rabdare.

RUDY20140TDI 24-05-08 18:30

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Dupa ce ca este veche au mai si stricato !!!!!!!!

sir_sanjei 24-05-08 18:43

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
spatele e super misto, dar "fata" daca se poate numi asa arata de toata jena.

oancea_cristiano_95 25-05-08 02:02

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
inflacarata pe naiba spoilerul fatza chiar ca zici plug de zapada


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning