Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Numai in America: 250$ pentru benzina sau o arma (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/78587-america-250-benzina-arma.html)

Marius_mym89 23-05-08 17:36

Re: Numai in America: 250$ pentru benzina sau o arma
 
:lol::lol: marfa la traficul nostru daca le dadeau arme la soferi ramaneam fara politisti :lol::lol:

mishu415 25-05-08 15:15

Re: Numai in America: 250$ pentru benzina sau o arma
 
Quote:

Originally Posted by Marius_mym89 (Post 1550012)
:lol::lol: marfa la traficul nostru daca le dadeau arme la soferi ramaneam fara politisti :lol::lol:

:lol::lol::lol:Dar tot niste avari de putere raman americanii astia cretini, o sa ajunga sa dea arme si la biserica.Vorba aia celebra:"N-ai cu cine domn'le, niste tarani"


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning