Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Opel va avea un logo nou (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/78435-opel-logo.html)

bogddanel 23-05-08 00:44

Re: Opel va avea un logo nou
 
nu cred k Opel isi va schimba radical emblema
asta e un fel de facelift

Paul_ToNy 29-05-08 15:04

Re: Opel va avea un logo nou
 
e un pic diferita dar un pic la finisaj

Wolf26 02-06-08 23:48

Re: Opel va avea un logo nou
 
tot urata ie cred k ami misto era fara ia o grila simpla ;)

apache 03-06-08 00:12

Re: Opel va avea un logo nou
 
Quote:

Originally Posted by Wolf26 (Post 1567952)
tot urata ie cred k ami misto era fara ia o grila simpla ;)

na...ploiesti da cred ca neamuri prin chisinau...papagal ce esti...gramatica ai zero da prostie full option...iti dai cu parerea despre sigla opel cand tu habar nu ai sa scrii

22VIN 03-06-08 13:13

Re: Opel va avea un logo nou
 
Quote:

Originally Posted by Wolf26 (Post 1567952)
tot urata ie cred k ami misto era fara ia o grila simpla ;)

si daca ai avea 4 cercuri le-ai pastra, ca sa vada lumea ca-s 4 nu unu singur nu?

XoRRo 14-06-08 22:17

Re: Opel va avea un logo nou
 
e mai evoluata, mai moderna, mai eleganta...

rl_lucian 17-06-08 15:05

Re: Opel va avea un logo nou
 
si care e diferenta, pana la urma, intre cele 2 sigle..


All times are GMT +2. The time now is 05:13.

- Copyright 2026 4Tuning