Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Heidelberg Project by Tyree Guyton (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/78431-heidelberg-project-by-tyree-guyton.html)

Claudiu.aka.Clappy 21-05-08 15:58

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
=)))))))))))))))))))))))))))))) m-a bufnit rasu' cand am vazut masina asta ... :)):) imi aduce aminte de desenele animate ...cand acceleraza aia masinile si se lungesc asa =))))))))

puscky_007 21-05-08 18:53

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
zici k e un bidon cu rotzi si aripi..=))....astia nu au ce face.....:|:|:|

Big_85 21-05-08 19:31

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
Da!!este asa de urat incat sa devina un esec....de asta nici nu are cum sa se vanda cu suma ceruta vreodata..

adriano9 21-05-08 21:37

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
o vopsesti albastra si scrii red bull pe ea si te-ai scos :)

Marius_mym89 21-05-08 23:56

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
phhhhh....mamaaa e urata rau....si atatia bani pt un KITCH ca asta .........nu merita....

jacksoon 22-05-08 00:29

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
ma este urata intradevar dar...niste date tehnice ..nimic.....poate cine stie ce performante are

no limits design 22-05-08 12:42

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
e urata tare....

-=K!ll3rU=- 22-05-08 12:55

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
un adidas galben :))

Coss_min 22-05-08 14:29

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
Arata ca o masina din filmele anilor 70 cu supereroi. E urata.

getedoi 22-05-08 14:31

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
dumnezeule urata ii!!! ma ustura ochii!!
citez de pe alt forum: "that thing is so ugly, i just stabbed my office neighbor"

vizu 22-05-08 15:40

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
aoleu ce gandesc unii oameni....se zice k gusturile nu se discuta....dar unii nu au gusturi si imaginatie deloc....

apache 23-05-08 00:09

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
cine a facut-o s-a ghidat dupa zicala " gaseste fraieri si prefa-te ca faci minuni"....nu-i dau pe asta nici un 1310...chiar consider berlina mai frumoasa.
in parti parca e lovita...

P.s...sa vedeti si voi cam cat de mult poti sa corcesti o platforma de 911

bogddanel 23-05-08 00:37

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
Compara cu alte masini la acelasi pretz, sau ceva kt mai apropiat, si vezi ce iese
mi se pare najpa rau

mad_aurel 23-05-08 12:27

Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
 
ca sa iti cumperi o masina de genul ''unicat'' trebuie totusi sa te atraga ceva la ea, la masina asta nu stiu ce te-ar putea atrage, poate doar faptul ca e foarte urata si total nereusita............... si pretul, 1,5 mil euro............. mai bine ma intind la un REVENTON


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning