![]() |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
=)))))))))))))))))))))))))))))) m-a bufnit rasu' cand am vazut masina asta ... :)):) imi aduce aminte de desenele animate ...cand acceleraza aia masinile si se lungesc asa =))))))))
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
zici k e un bidon cu rotzi si aripi..=))....astia nu au ce face.....:|:|:|
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Da!!este asa de urat incat sa devina un esec....de asta nici nu are cum sa se vanda cu suma ceruta vreodata..
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
o vopsesti albastra si scrii red bull pe ea si te-ai scos :)
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
phhhhh....mamaaa e urata rau....si atatia bani pt un KITCH ca asta .........nu merita....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
ma este urata intradevar dar...niste date tehnice ..nimic.....poate cine stie ce performante are
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
e urata tare....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
un adidas galben :))
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Arata ca o masina din filmele anilor 70 cu supereroi. E urata.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
dumnezeule urata ii!!! ma ustura ochii!!
citez de pe alt forum: "that thing is so ugly, i just stabbed my office neighbor" |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
aoleu ce gandesc unii oameni....se zice k gusturile nu se discuta....dar unii nu au gusturi si imaginatie deloc....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
cine a facut-o s-a ghidat dupa zicala " gaseste fraieri si prefa-te ca faci minuni"....nu-i dau pe asta nici un 1310...chiar consider berlina mai frumoasa.
in parti parca e lovita... P.s...sa vedeti si voi cam cat de mult poti sa corcesti o platforma de 911 |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Compara cu alte masini la acelasi pretz, sau ceva kt mai apropiat, si vezi ce iese
mi se pare najpa rau |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
ca sa iti cumperi o masina de genul ''unicat'' trebuie totusi sa te atraga ceva la ea, la masina asta nu stiu ce te-ar putea atrage, poate doar faptul ca e foarte urata si total nereusita............... si pretul, 1,5 mil euro............. mai bine ma intind la un REVENTON
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning