![]() |
B-80-GSImai nou GOLF VR6
LA MULTI ANI!INCA ODATA MICUTULE
itzi multumim pt invitatie a fost SUPER MARFA SI IMI CER SCUZE FATA DE TINE MICUTULE PT MICUL INCONVENIENT DE ASEARA DAR STI BINE CA A FOST INEVITABIL. Multumim dogule pt poze sa ne traiesti MICUTULE si sa te tina dumnezeu sanatos si tot asha HAIOS CU RESPECT B-80-GSImai nou GOLF VR6 |
B-80-GSImai nou GOLF VR6
Vreau sa imi cer scuze fata de MONICA CBR
MONICA IMI CER SCUZE FATA DE TINE POATE AM FOST PUTZIN OBRAZNIC FATA DE TINE ASEARA,DAR NICI tu nu ai avut o reactie frumoasa sper sa nu o iei personal. STI BINE AMINDOI CARE E PROBLEMA SI CREDEMA CA NU E VB DE CE MI-AI REPROSAT TU ASEARA ORICUM EU IMI CER SCUZE CU RESPECT B-80-GSImai nou GOLF VR6 |
sal
La multi ani MIcutzu ! tot ce iti doresti! si sper sa ai cat mai multi membrii in club . oricum este cel mai tare club !! tot ce s-a sarbatorit aseara... ai meritat-o din plin pt munca depusa pt acest club.
respectele mele ! va pup pe toti care faceti parte din acest club ! sper sa aduceti sadisfactie clubului pt ca este un club marfa. traiasca Midnight :D |
-Hai sa-ti fie de bine Micutzule!!!!! Si la mai mare!!!!
|
Asa fel mah ??? a fost marfa rau ...asa mancare ???asa bautura???asa betiv???eu am fost KEO!!!! cine nu a fost a pierdut o petrecere lafel cum a fost la CERES...Micutu a venit cu patul de acasa!! :lol: :lol:
multumesc DOG-ule...asa regizor???asa cameraman ??? asa fotograf ??...iti multumesc...esti un castig mare pt clubul nostru... |
Micutzule LA MULTI ANI... SA NE TRAIESTI..... NE BUCURAM CA TE-AI SIMTIT BINE ALATURI DE NOI SI AI ALES SA PETRECI CU NOI..... ORICUM DISTRACTIA A FOST MAXIMA... Dog-ule multumim pt. P O Z E
|
micutule bine ca nu ti-au facut si tie tort de mamaliga cum mi-au facut mie oricum inca odata la multi ani si tot ce iti doresti
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning