Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   ideile mele de tuning(BC TUNING) (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/779-ideile-mele-tuning-bc-tuning.html)

Anonymous 31-05-04 15:14

mai am o dacie si o ascona sper maine sa le pun :!: :wink:

tekno 31-05-04 15:50

man..
tu unde stai in cluj???

Anonymous 01-06-04 11:16

1 Attachment(s)
tekno eu stau in DEJ :wink: DESENELE PROMISE:

Anonymous 01-06-04 11:17

1 Attachment(s)
Si o ASCONA

tekno 01-06-04 12:47

hehehe
am shi yo o dacie ... tot pe o foaie de mate... am facut anu trcut in timpu' orei de mate... tre numa sa dua de ea shi sa o scanez :D

Anonymous 04-06-04 07:17

da ce zici,iti plac :?: :twisted: :?:

Speedy5 04-06-04 07:34

mah sa stii ca dacia de mai sus , aia albastra , e ca lumea , ca lumea
cred ca avem aceleasi gusturi , numai ca nu stiu daca se merita sa aduci a dacie in starea respectiva , adica o sa arate perfect , iar la performante = 0
oricum , e un tuning super reusit

tekno 04-06-04 10:39

speedy... cu performantza se poate rezolva... un motor de R5 GTTurbo e in jur de 500 E shi dezvolta 120 CP standard... cea ce zic ca la greutatea daciei e foarte bine... daca eshti dispus sa investeshti bani calumea potzi face din orice mare armasar...

EvLSant0S 04-06-04 14:22

hehe super bine arata dacia amice.. super bine.. mai ales jentile.. , cu un motor de care zice TEKNO ai rezolvat problema .. faci the future dacia :)

Anonymous 07-06-04 15:55

ma bucur ca va place :twisted: :twisted: :twisted:

Al3xius 09-06-04 15:35

Super desenele :twisted: :twisted: dar o singura precizare : \"1310 underground\" ala da a kitch :P


Pentru cel care spunea ca nu se merita : De ce nu se merita ma ? ...crezi ca toata lumea are bani de m5-uri si de subaru si de masini tari ? ...daca omu vrea sa se remarce in multime ce ai cu el ?....de ex si eu daca as avea trabant i-as face ceva sa nu fie ca celelalte .... nush mie unu nu-mi place sa mai fie cineva identic 100% k mine(nu cont la ce :P ) ...poate tie-ti place nush ... probl ta .... oricum se merita tuning si pe dacie atata timp cat masina merge...si nu e mai veche de 10 - 12 ani :lol: :P :lol: :P ...adica si atat e mult :P ...si cum spunea si Gabi - ce e asa greu de facut la dacia aia ....spoilere nu are .... pragurile se fac la firma ... si tot asa ! nu e nimic greu si cred k ar iesi super misto !


Bafta cj03vxg ..si sa dea Domnu` sa-ti implinesti visul !

Anonymous 08-07-04 10:16

sa dea domnu :!: :wink:

X-Ray-Eyes 08-07-04 11:26

Mai greu cu aripile de spate ca nu ai cum sa le faci asa rotunde la roti ... te impiedica Usile din spate care ... la fel ca la Cielo au o forma de cacat peste buza de la aripa si nu poti sa tai ca omu aripa in semicerc ca te lovesti de usa ...

n0namee 11-07-04 18:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tekno\"
speedy... cu performantza se poate rezolva... un motor de R5 GTTurbo e in jur de 500 E shi dezvolta 120 CP standard... cea ce zic ca la greutatea daciei e foarte bine... daca eshti dispus sa investeshti bani calumea potzi face din orice mare armasar...

boss ... cam uiti sa iei in calcule niste treburi ... franele ... planetarele etc. eu am un amic cu motor de R5 de 75 de caluti si e o adevarata aventura sa se opreasca de la viteze de peste 140. :D ... plus ca planetarele de dacie la asemenea solicitari nu prea rezista ... si le schimbi din 3 in 3 luni! si bucsaraie si alte din alea. performanta trebuie sa se manifeste si la decelerare nu numai la accelerare. mai ales ca prima te poate scoate de mai multe ori din ***!

CT-87-ADY 23-07-04 01:51

2 Attachment(s)
Frumoase Desene....
Dacie k aia albastra exista... Unii o shtiu!


All times are GMT +2. The time now is 01:47.

- Copyright 2026 4Tuning