Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Rolls Royce modificat... (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/77800-rolls-royce-modificat.html)

getedoi 20-05-08 09:28

Re: Rolls Royce modificat...
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1542156)
cum sa pui ma gresie in masina?:))

ii naspa, n-are termopane :lol::lol::lol:

PointMaster 20-05-08 11:44

Re: Rolls Royce modificat...
 
Quote:

Originally Posted by 993turbo (Post 1542104)
tiganie pe roti, masina de rapper..

daca asta e masina de rapper banuiesc ca tu esti rocker ...........

~ EWN ~ 20-05-08 18:30

Re: Rolls Royce modificat...
 
Pacat de masina asta........urata........urata rau!

bmw_360cp 22-07-08 13:48

Re: Rolls Royce modificat...
 
e oribila..

alex_bmw 23-07-08 01:09

Re: Rolls Royce modificat...
 
Quote:

Originally Posted by getedoi (Post 1542907)
ii naspa, n-are termopane :lol::lol::lol:

=))))

Bemereu 23-07-08 01:47

Re: Rolls Royce modificat...
 
Doamne ce panarama de masina ...

JUST-DO-IT 23-07-08 02:10

Re: Rolls Royce modificat...
 
v conceptu e interesant....
gresie in masina ,n-am mai vazut!Da oare o fi incalzita?
Sa sa nenorocesti tu bunatate de rolls ,sa-l corcesti cu un hummer,normal ca iese un gunoi...degeaba ii mai pui jante pe 30 sau cat or fi,ca tot o porcarie iese...asta imi aminteste de o vorba veche....din r...t nu faci bici,dara sa mai si pocneasca!
Fara spinnere???sunt dezamagit,da trapa are?ca sa se auda farrrrra numar...sa iasa fetele
concluzia e ca e o masina care-si merita locu in galeria cu rebuturi...

vacaroz 26-07-08 00:48

Re: Rolls Royce modificat...
 
daca nu are vc`u si chiuveta din aur tot degeaba :D

T E N N Y - E 27-07-08 21:03

Re: Rolls Royce modificat...
 
Am orbit pentu cateva secunde, ma asteptam sa vad un Rolls aranjat cu gust si am vazut hidosenia asta. Bani aruncati!!!

TFK 29-07-08 08:56

Re: Rolls Royce modificat...
 
Quote:

Originally Posted by 993turbo (Post 1542104)
tiganie pe roti, masina de rapper..

ce masina de rapper , poate masina de "wassup Nigga" daca ai inteles ce am vrut sa zic


All times are GMT +2. The time now is 05:20.

- Copyright 2026 4Tuning