![]() |
Re: SVS Codatronca in aer liber
Dupa cum arata din spate este clar noul "BATMOBIL" .
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
Design ORIBILA din punctul meu de vedere cel putin spatele e .... Performantele sunt destul de bune dar pentru un motor de 7000cmc 630cp doar 668 Nm?? Mi se pare putin
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
Yo zik k au facut otreaba cat de cat buna ....tinand cont k pana la jumate masina e chiar reusita zic eu ...da dupa jumatatea din fata incolo au cam dato in bara ...cum zicea si cineva mai sus ...pacat !!!
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
Are performante notabile, dar daca zic ca e urata cu draci ma injurati tare? :)
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
Quote:
Bne aqm daca uni au niste gusturi mai excentrice :>:> ... !!! |
Re: SVS Codatronca in aer liber
Arata ciudat rau la exterior....interiorul e ok ....si motorul.... :D
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
o uratanie cu performante de invidiat:P
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
De ce oare majoritatea masinilor puternice sunt urate ?!:???:
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
e cam avion ea asa...da e ok!
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
"miroase" a corvette Z06 de la o posta ! motor si dupa proportii mai mult ca sigur si sasiu
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
fara cocoasa aia din spate era chiar frumoasa dar de merge si asa la ce performante are
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
mie 1 imi place cum arata ce nu imi place e acea evacuare 3 f.bine das despartite de o aripioara (sau ceo fii) aia nu mi place mie in rest foarte frumoasa, masina trebuie sa fie aerodinamica daca este... designul cred ca are m ai putina importanta pentru uni. mie unu la o masina prima oara ma uit la cum arata a 2 oara ce performante are si ceo m ai urma dupa aia .da ia ganditi va daca ati avea una dasta si la un semafor vine ENZO de ex cine atrage m ai multe priviri uitativa la koenigsegg ccx
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
masina asta are priza la copii de clasa 1-4...serios ,ea ar merita ca rupi gura cu ea sa te plimbi prin sa suferi ,da sa dai atatia bani (banuiesc ca e scumpa rau) pe o fitza mi se pare aiurea ...e ca masina de se teleporta in timp din nu stiu ce film...care a rupt da doar pe ecran nu si pe strada ...
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
Fata e de reventon
|
Re: SVS Codatronca in aer liber
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning