Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intalnire Caraudio Bucuresti!!! (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/76974-intalnire-caraudio-bucuresti.html)

Yuri Prime 24-04-09 22:05

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Pai orgazinizare , sa stabilim cine vine ca asa decat 2 3 nu prea isi are rostul sa fim mai multi macar 10 :) ,sa stabilim data intalnirii , locul intalnirii sa ne fie cat de cat usor sa ajungem , ora.
Altceva nu prea imi vine in minte la ora asta.

Yuri Prime 24-04-09 22:08

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Daca vreti putem organiza ceva o intalnire la padure unde sa nu ne derajeze nimeni sa facem un gratarel ceva :D
Momentan am fi vro 4 care doresc o intalnire car-audio , sariti cu idei.

DOOM 28-04-09 16:10

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
cineva care n-are un sistem prea avansat .. poate sa vina ? :D

AlexBanu 28-04-09 16:17

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Evident, poate sa vina oricine e interesat de domeniu.

SKR* 28-04-09 17:07

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
S a gandit cinceva la o locatie intre timp? Cred ca de asta depinde cel mai mult (si de data) cate persoane vor veni.

Yuri Prime 28-04-09 18:54

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Ca locatie putem alege o parcare a unuia dintre hypermarketuri : Cora Pantelimon , Selgros Pantelimon , Selgros Militari , Auchan(da de obicei e cam full parcarea) , ca data inca nu se stie dar intr-o sambata sau duminica presupun. Daca aveti alte locuri unde credeti ca ar fi bine spuneti.

P.S. Ca sa fie clar poate veni orcine , nu conteaza daca are sistem , nu are sistem sau daca are decat un cablu schimbat la toata instalatia audio.Pur si simplu e o intalnire pentru cei pasionati car-audio mai invatam ascultam alte sisteme discutam .Repet nu este un concurs !!! oricine e bine venit care are cat de cat interes in acest domeniu :)

DOOM 28-04-09 20:03

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
k, cati suntem pana acum ?

Yuri Prime 28-04-09 20:09

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Am fi vro 9 pana acuma.

SKR* 28-04-09 21:18

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Daca pentru inceput sunt 9 este bine, cand vom alege locatia si data sa vedem cati se mai strang, dar si 10 daca sunt (masini) tot e bine (zic eu). Haideti, curaj!

y_u_s 28-04-09 21:37

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Vreau si eu :D ...Ca o sugestie daca se poate sa se intample seara sau in weekend...

Yuri Prime 28-04-09 22:07

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Da si 10 masini ar fi bine ,zic sa facem in weekend intr-o sambata ce ziceti ?

SKR* 28-04-09 22:27

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
E bine Sambata.

DOOM 29-04-09 09:48

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
pt mine e ok sambata sau duminica.

AlexBanu 29-04-09 11:04

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
pentru mine oricand !

SKR* 18-05-09 16:46

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Nu mai zice nimeni nimic? Nici macar cei aproape 10 ?


All times are GMT +2. The time now is 03:52.

- Copyright 2026 4Tuning