Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Peugeot 206 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/7602-peugeot-206-a.html)

teddy 15-09-05 16:46

arata foarte bine... parca nici nu se potrivesc numerele de RO... e de standard occidental...

bodyspeed 16-09-05 20:04

arata bine peugeot 206 dar se putea si alt body-kit pentru ea ca sunt o multime :D :D

dublinx2 16-09-05 23:29

ma da oare cineva isi da seama ce subiecte tampite se lanseaza si ce aberatii se zic aici. xxxxxxx

Gratzian:
ca de obicei, alte prostii scrise de scufi aici
omu asta e bolnav, nu fiti suparati pe el... daca l-ati vedea personal, v-ati lamuri

TM-84-DMX 17-09-05 21:16

Frumoasa!
+ la bodykit
+ la paint job,contrastul foarte frumos(seamana cu japoneza lui GUSU,la culori ma refer)
- la jante,frumos modelul dar prea mici ,iar talonul caucicului prea mare
- garda la sol,dar intr-un fel e de inteles la gropile d pe sosea...

Pitu 23-09-05 23:14

super am vazut o si pe kogalniceanu mai de aproape .
pra multi bani nu cred ca a bagat in ea dar e adevarata

Urban_Racing 06-03-06 15:55

Re: Peugeot 206
 
Foarte frumoasa!

+ body kit (shi eleronul e super)
+ stopuri
+ paint

- jante (macar un inch mai mari)


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning