![]() |
arata foarte bine... parca nici nu se potrivesc numerele de RO... e de standard occidental...
|
arata bine peugeot 206 dar se putea si alt body-kit pentru ea ca sunt o multime :D :D
|
ma da oare cineva isi da seama ce subiecte tampite se lanseaza si ce aberatii se zic aici. xxxxxxx
Gratzian: ca de obicei, alte prostii scrise de scufi aici omu asta e bolnav, nu fiti suparati pe el... daca l-ati vedea personal, v-ati lamuri |
Frumoasa!
+ la bodykit + la paint job,contrastul foarte frumos(seamana cu japoneza lui GUSU,la culori ma refer) - la jante,frumos modelul dar prea mici ,iar talonul caucicului prea mare - garda la sol,dar intr-un fel e de inteles la gropile d pe sosea... |
super am vazut o si pe kogalniceanu mai de aproape .
pra multi bani nu cred ca a bagat in ea dar e adevarata |
Re: Peugeot 206
Foarte frumoasa!
+ body kit (shi eleronul e super) + stopuri + paint - jante (macar un inch mai mari) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:32. |
- Copyright 2026 4Tuning