![]() |
pai a venit blowwind .. el e mai tare .. restu nuj .. nici nu stiu dak fac vt :roll:
|
Re:
Quote:
Am votat BASU pt ca lucrarea lui e mai complexa. Are mai putzine greseli (mai putzin vizibile) decat soarecu. Una mare e la spoiler fata..dar sarim peste :P :D Sorry soricelu PS:soricel fi mai atent la selectat pt ca numa patratzos selectez,ai mai multa rabdare. |
Dupa cum spuneam. Primul lucru pe care trebuia sa-l faceti cand deschideati imaginea era un Auto Levels. Atunci nu mai apareau erorile alea de gri. Si ce-s cu tampeniile alea de pe manere?
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
ai mai facut si battle ..... of-of...mey-mey :lol: |
sincer ... credeam ca iara face basu un \"Project Paint \" shi am zis ca nu are rost sa depun eu atata efort .. shi acuma am facuto din nou pt ca aia a disparut .. formatand hardul .. uitand de ea bla bla ... shi cu nervi shi plictiseala am facuto din nou .. uite rezultatu :tears: :writers_b
P.S : la faza cu battleu ... i-am promis la basu ca facem :lol: |
buey basu tata..ziceai de mine k stric frumusete de bavareza...pm...ati vazut si voi pe net tutoriale cu head-up diplay si gata...vezi k alah e orice inafara de two-tone paint0job.........nu votez...ma abtin....
|
1 Attachment(s)
:arrow: 2 ore si 10 minute de munca :D Note: reflectia pavajului in jantele cromate si masina coborata :P
|
da frate.. apus dadi mana..deja nu ma mai joc..pm....impecabil!
|
dadi e dadi ... face el in 2 ore ce facem noi in 10 :P ...
|
@madskilz puteam sa o las culoarea originala ca oricum arata bine...
@xxdadixx se vede klar man la fiecare masina in parte cate ore s-a lucrat... :oops: |
asta e battle fara rost .. 6 voturi ? fata de cele vechi cu cate 90 de voturi fiecare :roll:
|
mda... ce sa zic... este a 2-a zi... lumea Nu prea a votat ...asta e... :cry:
|
pai daca nu imi place nici una... ce vrei sa votez? as vota xxdadixx.. dar nu se poate :roll:
|
daca tot nu ne voteaza nimeni...case closed! :x
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:41. |
- Copyright 2026 4Tuning