Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

tng 23-04-08 10:05

Re: Adunare pe la Campina
 
vineri acum ?

Vibe 23-04-08 10:12

Re: Adunare pe la Campina
 
:-? si cam pe la ce ora ?

DONU' 23-04-08 10:34

Re: Adunare pe la Campina
 
Vineri acum, da!
Ma gandeam sa ne strangem seara la Sala cum ne strangem noi de obicei si in jur de ora 21:00 sa plecam.
Cine este de acord rog sa posteze prezentza aici. Eu vreau sa merg. Jackalu', merge si el... Hai sa vedem catzi suntem.

CobraArt 23-04-08 11:21

Re: Adunare pe la Campina
 
Eu zic mai devreme de 9,pe la 8.

tng 23-04-08 12:04

Re: Adunare pe la Campina
 
eu zic mai tarziu :-P... pe la 10 sa plecam .. adica as vrea sa vin si eu, sunt la munca pana la 10 ...la 10.01 sunt la sala daca e :|

DONU' 23-04-08 14:01

Re: Adunare pe la Campina
 
Hai ca va tziganitzi.
TNG sigur n-o sa ajunga la ora 22:01 fiindca la 22:00 d-abia iese de la munca..., daca plecam mai devreme n-o sa avem ce face atata timp pe-acolo..., si daca plecam dupa 22:00 seara Jackalu' vine doar ca sa fie drumul cu oameni ca oricum la ora 0 tre sa fie inapoi la Ploiesti.
Eu zic asa... oricum am mai facut treaba asta si a fost ok.
Plecam cei care ne strangem mai multzi la ora 21:00 si cine poate sa ajunga mai tarziu sa mearga atunci la Petrom la METRO la ora 22:00. Si ne intalnim cu totii in Campina.
Sau daca toata lumea este de acord plecam cu totii la ora 22:00
Cobra, daca plecam devreme o sa ne plictisim acolo.

shantzu 23-04-08 14:01

Re: Adunare pe la Campina
 
Merg si eu :D cu aparatura noua :twisted:

kraven_4_all 23-04-08 14:27

Re: Adunare pe la Campina
 
yo vin ...vreau sa vad aparatura noua a lu` shantzu:)) ....

jakal 23-04-08 14:34

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1498676)
Vin si eu in Campina daca se strange ceva dar nu pot tot week-endu nici vineri!Asta e!!!Mai bn dupa Paste !

pai esti din campina si nu poti vi in campina sau cum....ca nu inteleg...:rolleyes2

ma rog....

Pugralph 23-04-08 18:05

Re: Adunare pe la Campina
 
Daca sunt plecat de Paste!Asta e !Oricum vreau sa va urez o intalnire frumoasa si fara incidente!

kast_ACAB 23-04-08 18:23

Re: Adunare pe la Campina
 
:twisted: dintosu prezent....am echipa cu shantzu :bat::drunk:

tng 23-04-08 21:14

Re: Adunare pe la Campina
 
hai ca am rezolvat ptr vineri, voi veni si eu cu voi
... insa e posibil ca vineri sa avem niste musafiri de la buc ;)

kraven_4_all 23-04-08 22:52

Re: Adunare pe la Campina
 
ii luam si pe ei la campina k oricum nu e mult de mers:D

tre 23-04-08 23:23

Re: Adunare pe la Campina
 
merg, dar care-i ora?

DONU' 24-04-08 00:39

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1499468)
hai ca am rezolvat ptr vineri, voi veni si eu cu voi
... insa e posibil ca vineri sa avem niste musafiri de la buc ;)

Dezvolta pe mess ce e cu musafirii de la Bucuresti pls. pentru ca in cazul asta amanam Campina

Quote:

Originally Posted by tre (Post 1499669)
merg, dar care-i ora?

In principiu a ramas ora 22:00 la Petrom la METRO.


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning