![]() |
5 Attachment(s)
... shi inca ...
|
6 Attachment(s)
... shi inca ...
|
:wink: Va intereseaza shi mashina in constructzie sau doar produsul finit? 8)
|
da asta da muzica sa tot vezi pe masini :D numai sa nu vada si alti rauvoitori :(
|
2 Attachment(s)
am si eu niste poze de la sema 2004 cu mini de fapt si filmul . nu stiu daca e aceeasi masina pare a fi nu stiu in fine
|
1 Attachment(s)
Primul este intr-adevar o Honda, mai precis Honda Civic Si model 2003
|
Quote:
E intr-adevar aceeashi mashina :wink: Zici ca ai shi filmul? |
alpine motherfukerz rulz :twisted:
|
intr-adevar e honda nu toyota...
si da...vorba celui care a deschis topicul : imi vine sa plaaaaaang :cry: |
da am si 2 filmulete de la sema 2004 la las vegas cu toate masinile care au fost acolo . filmuletele tin amandoua 1 ora 8) 8) 8)
|
Re:
Quote:
Si akum sa imi dea cineva un vas sa imi colectez lakrimile....beton ambele masini!!! :twisted: |
no comment depasesc orice limita a imaginatiei , asta intradevar se poate numi arta , alpine team intradevar se depasesc pe ei in fiecare an, iar x5 actual este antologic, nu mai am cuvinte
|
suuuuper tare
|
Re: Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
Quote:
Toate showcarurile de la Alpine sunt senzatzionale! unicaturi! itzi sucesc mintzile! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:16. |
- Copyright 2026 4Tuning