Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi? (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/7549-placut-mie-vreti-plangeti.html)

SmK 07-09-05 21:38

5 Attachment(s)
... shi inca ...

SmK 07-09-05 21:41

6 Attachment(s)
... shi inca ...

SmK 07-09-05 21:42

:wink: Va intereseaza shi mashina in constructzie sau doar produsul finit? 8)

bodyspeed 07-09-05 21:46

da asta da muzica sa tot vezi pe masini :D numai sa nu vada si alti rauvoitori :(

bodyspeed 07-09-05 21:51

2 Attachment(s)
am si eu niste poze de la sema 2004 cu mini de fapt si filmul . nu stiu daca e aceeasi masina pare a fi nu stiu in fine

SmK 07-09-05 22:26

1 Attachment(s)
Primul este intr-adevar o Honda, mai precis Honda Civic Si model 2003

SmK 07-09-05 22:29

Quote:

am si eu niste poze de la sema 2004 cu mini de fapt si filmul . nu stiu daca e aceeasi masina pare a fi nu stiu in fine
8)
E intr-adevar aceeashi mashina :wink: Zici ca ai shi filmul?

BASU 13-09-05 11:15

alpine motherfukerz rulz :twisted:

Red Mustang 17-09-05 15:13

intr-adevar e honda nu toyota...
si da...vorba celui care a deschis topicul : imi vine sa plaaaaaang :cry:

bodyspeed 17-09-05 15:48

da am si 2 filmulete de la sema 2004 la las vegas cu toate masinile care au fost acolo . filmuletele tin amandoua 1 ora 8) 8) 8)

TM-84-DMX 17-09-05 20:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SmK\"
Primul este intr-adevar o Honda, mai precis Honda Civic Si model 2003

Voiam doar sa corectez....nu sa fiu rautacios! :wink:
Si akum sa imi dea cineva un vas sa imi colectez lakrimile....beton ambele masini!!! :twisted:

hasky 18-09-05 17:37

no comment depasesc orice limita a imaginatiei , asta intradevar se poate numi arta , alpine team intradevar se depasesc pe ei in fiecare an, iar x5 actual este antologic, nu mai am cuvinte

Pitu 23-09-05 23:10

suuuuper tare

Urban_Racing 06-03-06 16:01

Re: Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
 
Quote:

Originally Posted by TM-84-DMX
Mie imi pare a fi un Honda Civic,nu Toyota.... :?

este foarte Honda! :)
Toate showcarurile de la Alpine sunt senzatzionale! unicaturi! itzi sucesc mintzile!


All times are GMT +2. The time now is 10:16.

- Copyright 2026 4Tuning