Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce limuzina au cei din Ucraina! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/74114-limuzina-ucraina.html)

anto_radu 09-04-08 16:46

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
O corcitura ca aia mai rar......Spatele ala parca e de la ceva camioneta, naspa rau masina, decat asa ceva mai bine trabant.......si interiorul si mai jalnic.....nici mortul nu s-ar simti bine in asa ceva, si pun pariu ca are un motor de tot rasul.....in ce hal a ajuns lumea.....

ovytt 09-04-08 17:04

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
urata chestie...

ady` 09-04-08 17:15

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
ma..mie imi place :lol: da' cu alte jenti si fara prostiile alea nergre in fata :)sau mai mici macar.. Interiorul e cam sinistru :D parca e o casa bantuita, da'...pana mea, merge :)

Fixius 09-04-08 17:23

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
mno bagatai p--a in ea... da urata mai e...

Sasha 09-04-08 17:27

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Totu' pana la ucraineni:evil::evil:

2fast4you 09-04-08 17:29

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Da carligul ala de pe spate nu va place? Parca si vad limuzia carand dupa ea o remorca mica plina cu saci de cartofi.

boy_wonder 09-04-08 17:49

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
2 Attachment(s)
hai sa dezvoltam subiectul.. de fapt sunt doua limuzine: aceasta argintie si una neagra :lol: (in pozele de mai jos)

in plus, au existat trei modele diferite, BIL-2005, BIL-2002 si BIL-1986 toate construite de un singur om: Ivan Belitsky, un ucrainean in varsta de 52 de ani care a lucrat timp de 15 ani la o fabrica Lada din Ucraina si timp de 30 de ani a reparat masini sovietice.

apropo, masina masoara 9 metri in lungime si cantareste 3.5 tone..

JFk_Florin 09-04-08 17:59

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Parca pe negru da mai bine.........ca masina mortuara =)))..............cum dracu sa faci asa ceva??Nici daca era beat nu facea asa uratenie :|...PENIBIL

bz_26_zzz 09-04-08 18:18

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
in masina asta as face un film xxx :-P

ArCaDa 09-04-08 18:20

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Asa masina? nici in cele mai grave cosmaruri sa nu iti doresti....:sad:

*-_Speed_-* 09-04-08 18:32

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
Cea mai urata masina pe care am vazut-o in viata mea, e oribila, mai bine merg pe jos decat cu uratenia asta.Mosul ala e bolnav cu capul:lol:.

VWluci 09-04-08 18:37

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
bah urata mai e, tiganie frate....

jacksoon 09-04-08 19:09

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
zici ca e masina mortuara inauntru :))

alexalfa 09-04-08 19:46

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
O masina urata, fara omogenitate, lasa senzatia ca este ansamblata la repezeala si pe intuneric. Un amestec de stiluri atat in exterior cat mai ales in interior, materiale ce nu par de calitate. Nu sunt mofturos, am crescut printre masini, gasesc in fiecare fieratanie cate ceva de admirat, dar nu asi accepta-o nici macar cadou.

Marius_mym89 09-04-08 19:54

Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
 
mamaaaa....Cernobal-u asta inca mai naste monstrii :lol::lol::lol:...avem aici inca un exemplar....:lol:...urata masina... se vede ca e facuta de un amator


All times are GMT +2. The time now is 15:36.

- Copyright 2026 4Tuning