Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Cugetarile lu' Morghen (https://forum.4tuning.ro/85-arad/74056-cugetarile-lu-morghen.html)

Norby89 15-05-08 17:06

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
asta da :D :lol::lol::lol:

tristan 19-05-08 22:59

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
Inca una faina de aseara:
"Asa rosie era evacuarea de la forja ca si puii de sobolani nou nascuti"


Tromph scrie tu ca stii mai bine :lol:

brummy 21-05-08 16:02

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
poate ca e off topic, dar nu pot sa rezist :))
dedicatie speciala pt morghen
http://www.wreckedexotics.com/newpho...deos/022.shtml

Norby89 21-05-08 16:16

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
a mai fost pus filmuletu asta pe forum undeva.
l-o vazut si morghen:-P

tristan 21-05-08 19:06

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 1544140)
acu' vreo 4 moshcraciuni shi un iepurash vazuram shi noi tzavile :) cineva mancase vishine sau cireshe shi scapase 2-3 samburi pe tzevi :) nu uit imaginea aia cat traiesc :D


Cugetare de la Poze masini :lol:

Norby89 30-05-08 01:20

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
Another:arrow: :lol::lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by morghen (Post 1561440)
mai da-l in pana mea shi pe ala care se pricepe...la ce se pricepe ? la legat shireturi ?
hai ca deja toata lumea ii curioasa...zii sa-shi dea singur o bere ca i-o platim noi..numa sa scoata odata filmarea aia !


morghen 20-06-08 19:22

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
ooo romanie dulce romanie....scapate-ai de mine odata :)

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...48#post1603348

absstrakt 21-06-08 00:18

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
ma intreb cum a urcat muntii saraca masina :D
mai porsche`u si ciclistii dopati erau acol :))

morghen 21-06-08 00:52

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
Quote:

Originally Posted by absstrakt (Post 1603898)
ma intreb cum a urcat muntii saraca masina :D
mai porsche`u si ciclistii dopati erau acol :))

gafaiau farmaciile alea in bermude de numa numa...ii vedeam la fiecare curba leshinatzi pe vre-o stanca...tot imi venea sa le zic: nah...tzoagla tz-o trebuit...acuma baga nu sta !! :lol:

criss 23-06-08 23:35

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1542454)
Inca una faina de aseara:
"Asa rosie era evacuarea de la forja ca si puii de sobolani nou nascuti"


Tromph scrie tu ca stii mai bine :lol:

iaca una ca sh puii de drac :lol:

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=p1qQU...eature=related

morghen 24-06-08 15:37

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
;)

https://img255.imageshack.us/img255/1...35sur54rc3.jpg
https://img255.imageshack.us/img255/1...9d00467157.jpg

criss 24-06-08 16:14

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
Z drept cum o fost? numa ce l-ai trecut sau numa ce urma sa te treaca? :-)

f.intruder 24-06-08 17:56

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
:blink:bieton poza
io zic ca i-o inchis porcu' trasa la golf:lol:

absstrakt 24-06-08 18:34

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
dupa cum se vede morghen fix se dadea la o parte..ce nu se vede in poza is aia cu steagurile de pe margine care fac semn la intarziati sa elibereze pista :D

glumeam..ii faina de tot

morghen 24-06-08 22:23

Re: Cugetarile lu' Morghen
 
iepurele(vee-dub) mirosea exhaustu la porc...nu m-a trecut shi nu l-am trecut...acolo era shi acolo a ramas pana un pic mai tarziu unde lipsa interiorului, suspensiile pt pista, rollbaru shi scaunele sport din iepure NU shi-au spus cuvantul...dar pretena(Kg) shi jumate de casa(Kg) in portbagaj la porc sh-au spus cuvantu shi m-a trecut iepurele pe linie dreapta :)
sau sa fie faptu ca a fost prima tura pe circuit...?....yeaaaa!!...i'm a looser baby !!! woooohooooo !!! :)


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning