![]() |
Re: Cugetarile lu' Morghen
asta da :D :lol::lol::lol:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Inca una faina de aseara:
"Asa rosie era evacuarea de la forja ca si puii de sobolani nou nascuti" Tromph scrie tu ca stii mai bine :lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
poate ca e off topic, dar nu pot sa rezist :))
dedicatie speciala pt morghen http://www.wreckedexotics.com/newpho...deos/022.shtml |
Re: Cugetarile lu' Morghen
a mai fost pus filmuletu asta pe forum undeva.
l-o vazut si morghen:-P |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
Cugetare de la Poze masini :lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Another:arrow: :lol::lol::lol::lol:
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
ooo romanie dulce romanie....scapate-ai de mine odata :)
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...48#post1603348 |
Re: Cugetarile lu' Morghen
ma intreb cum a urcat muntii saraca masina :D
mai porsche`u si ciclistii dopati erau acol :)) |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=p1qQU...eature=related |
Re: Cugetarile lu' Morghen
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Z drept cum o fost? numa ce l-ai trecut sau numa ce urma sa te treaca? :-)
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
:blink:bieton poza
io zic ca i-o inchis porcu' trasa la golf:lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
dupa cum se vede morghen fix se dadea la o parte..ce nu se vede in poza is aia cu steagurile de pe margine care fac semn la intarziati sa elibereze pista :D
glumeam..ii faina de tot |
Re: Cugetarile lu' Morghen
iepurele(vee-dub) mirosea exhaustu la porc...nu m-a trecut shi nu l-am trecut...acolo era shi acolo a ramas pana un pic mai tarziu unde lipsa interiorului, suspensiile pt pista, rollbaru shi scaunele sport din iepure NU shi-au spus cuvantul...dar pretena(Kg) shi jumate de casa(Kg) in portbagaj la porc sh-au spus cuvantu shi m-a trecut iepurele pe linie dreapta :)
sau sa fie faptu ca a fost prima tura pe circuit...?....yeaaaa!!...i'm a looser baby !!! woooohooooo !!! :) |
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning