Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Hyundai Coupe Special Edition (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/74027-hyundai-coupe-special-edition.html)

viper clio 08-04-08 23:05

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Nimic special care sa merite banii astia :rolleyes2 mai bine iti iei audi sau vw:lol:

no limits design 09-04-08 00:05

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1474037)
mai bn un golf 3 sau 4 vr6 sau 5 r32 sau un GTI
orice numai HYUNDAI NUUUUUU !! e pacalealaaaaaa nu luati asa cv am avut prieteni carora le-a cazut cureazua de distributie la benzina si i-a distrus motoru asta la numai 1.433 km
si reparatia a costat 1.100 euro . Fiindca a spart supapele , a distrus axa cu came , a a spart capacul culbutoarelor , si au crapat 3 pistoane asta pe autostrada la 150 kmh

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: daca nu stii nu vorbi degeaba doar ca sa te bagi in seama.... mama ce am mai ras :))

on topic: din fata seamana cu laguna, pretul mi se pare prea mare.... nu ma incanta

B-64-MVP 09-04-08 05:01

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
slaba la 141 de cp. nu isi merita investitia.

crazyfornova 09-04-08 09:17

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
face praf hyundaiu un vw gti ?? =))))) cred ca stai prost cu capu

bestboyalex 09-04-08 09:52

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Interesanta masina ,.,,, dar raport calitate , pret , performante .... nu prea renteaza ... alternativele sunt multe si mult mai atractive ...

iogen 09-04-08 15:59

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
arata super bine....oricum e putin mai scumpa fiind editie limitata..d.ar pretul mi se pare "putin" cam exagerat...

F.E.A.R 10-04-08 00:58

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Quote:

Originally Posted by dan_stage28 (Post 1473797)
slaba masina la asa bani mai bine iti iei Golf GTI sau Renault Megane Sport sau Seat Leon Cupra sigurul lucru cu care ai putea sa ii pacalesti pe cei din jur is cele 4 tevi care iar face sa creada ca are un motor tunat

... adevarat ai grait :)...

DaLaS 10-04-08 06:03

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Masina asta era cea care trebuia sa fie in filmul Too fast too furios 4?? NU?? Avea bordul ala superb.

DaLaS 10-04-08 06:14

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1474037)
mai bn un golf 3 sau 4 vr6 sau 5 r32 sau un GTI
orice numai HYUNDAI NUUUUUU !! e pacalealaaaaaa nu luati asa cv am avut prieteni carora le-a cazut cureazua de distributie la benzina si i-a distrus motoru asta la numai 1.433 km
si reparatia a costat 1.100 euro . Fiindca a spart supapele , a distrus axa cu came , a a spart capacul culbutoarelor , si au crapat 3 pistoane asta pe autostrada la 150 kmh

Tu ai citit ce ai scris?????:lol::lol: Stai calm ca daca este sa se intample, se intampla la orice masina, chiar si la Ferrari. Exemplu: Ferrari'ul lu' Gica Popescu, cel care a luat foc pe autostrada si cam la aceasi viteza.

adut 10-04-08 09:12

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1473537)
La pretul asta mai bine cumpar masina lui Nills .

adevarat..mult mai buna ar fi alegerea asta :D :D

xeon_gaaby 10-04-08 09:21

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
urate sunt farurile si motorizari ....slab

SnowMan 11-04-08 00:49

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Mey fratioare, ador masina asta de knd a aparut coupe-ul ala de prin 2000, DAR e enorm de scumpa pt k are doar 141 cp si motor de 2.0l, ceea ce inseamna consum mare si asigurare scumpa. Octavia 1.8 T costa 15500 euro noua si are 150 cai. iar golf 5 gti e 20000 si 200 cai. sunt multe exemple.... pakatd emasina k e frumoasa, dar propulsor slabutz

CT_89_SEA 11-04-08 14:08

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
nebun mare prietenu lu crazynova ala..vezi frate poate avea dacie cu semn de hyundai..:D

ERY 12-04-08 18:17

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1474037)
mai bn un golf 3 sau 4 vr6 sau 5 r32 sau un GTI
orice numai HYUNDAI NUUUUUU !! e pacalealaaaaaa nu luati asa cv am avut prieteni carora le-a cazut cureazua de distributie la benzina si i-a distrus motoru asta la numai 1.433 km
si reparatia a costat 1.100 euro . Fiindca a spart supapele , a distrus axa cu came , a a spart capacul culbutoarelor , si au crapat 3 pistoane asta pe autostrada la 150 kmh


Se vede ca ai 17 ani...dc a schimbat cu 1100 de euro si pistoane si distributie si axe si supape si a mai facut si un full de benzina inseamna ca hyundaiul este o masina extraordinar de ieftin de intretinut. cati prieteni ai carora li s-a intamplat treaba asta?

Lucian 12-04-08 18:28

Re: Hyundai Coupe Special Edition
 
Ery ai prea mult timp liber ! La "1.433 km" nu era in garantie ? Nu e clar ca baietzasul se da si el interesant ?


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning