![]() |
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
super evacuarile de pe range rover
|
Re: Machete in lucru - Coman Razvan
mie imi place vw ...
|
Re: Machetele mele - coman razvan
8 Attachment(s)
Am facut rost de oglinzi, si cu oglinzile a mai venit si o masina! :) Era la fel ca cea rosie, numai fara geam! Am facut-o 100% completa pe cea rosie si la cea neagra mai trebuie sa ii pun geam, oglinzi rally si stickere! :) Numai sa gasesc ... :(
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Eu zic ca la cea neagra sa faci un fel de geam doar pentru sofer.
Sa scoti apoi scaunul din dreapta si sa pui in locul lui (daca se poate) un extinctor. Apoi incerci sa confectionezi un roll bar pentru scaunul soferului. O masina GT-Club style! NOROC! ;) |
Re: Machetele mele - coman razvan
Hmmm ... cam interesanta ideea numai cu geamul pentru sofer! Sa vad cum fac sa nu arate aiurea! :) Extinctorul este pe drum! :) Roll bar pentru scaun nu m-am gandit, dar o sa studiez problema! :) Multumesc pentru sfaturi! ;)
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
De ce stickere ai nevoie? |
Re: Machetele mele - coman razvan
1 Attachment(s)
Stickere cu numele de concurs, sponsori, etc ... ce se pune pe o masina de rally! Cam asa ceva ... :)
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Ai putea sa le confectionezi tu. Iei poza de pe net, o prelucrezi in photoshop si o scoti pe hartie autocolanta, cred ca iti trebuie hartie mai speciala(plasticata). Asa poti avea sticker-e cu tot ce iti doreste inima. Succes! ;)
|
Re: Machetele mele - coman razvan
1 Attachment(s)
cer scuze pentru modul jalnic prin care imi redau ideile...dar nu am mai avut timp de photoshop...
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
razvan, cam fugi de mine vad o idee pt parbriz, ar fi unul foarte jos, ca la hot road-uri sau masinile sport din anii '50-'60 s-ar preta mai bine decat doar in dreptul soferului ;) |
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
1 Attachment(s)
:) daca iese ceva de raliu poate la faruri ai face ceva de genu :
|
Re: Machetele mele - coman razvan
1 Attachment(s)
pai stiu ca la porsche intercoolerul e in spate...dar ma gandesc ca se poate face vreo prelungire ceva ...un traseu...parbrizul zic ca e frumos si asta care l-am facut eu...e unul scurt si poate sa il faca chiar acum ...buza jantelor trebuie facuta urgent...si mai am idei...ma lasi sa mai desenez?:))
uite cum sa faci unul...si cum sa faci colant pentru pleoape ti-am explicat :twisted: |
Re: Machetele mele - coman razvan
frumoase Machetele la mai multe! Succes
|
Re: Machetele mele - coman razvan
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning