Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7349-poze-masini-concediu.html)

Dari 19-08-05 19:27

Re:
 
1 Attachment(s)
Vad ca voi somati ,asa ca mai pun eu!

Poza din Grecia 2004.

AR120CP 19-08-05 19:30

UAU.. :!: :chew: :ciggy:

Dari 19-08-05 19:43

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
UAU.. :!: :chew: :ciggy:

Asta e si mai uau ,depinde daca e pe gustul vostru!
Poza e facuta in Franta!

Dari 19-08-05 19:46

Re:
 
1 Attachment(s)
Si din alt unghi!

AR120CP 19-08-05 19:46

Asta nu-i UAU :no:

Dari 19-08-05 20:03

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
Asta nu-i UAU :no:

Pai gusturile nu se discuta, dar poate asta e uau!

criss 19-08-05 20:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
Asta nu-i UAU :no:

Ba da,ii uau,uau,uau :poke:

AR120CP 19-08-05 20:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"criss\"
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
Asta nu-i UAU :no:

Ba da,ii uau,uau,uau :poke:


:2gun: :mrhappy:

NEo007RX4 19-08-05 22:52

dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D

criss 19-08-05 23:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D

Cum sa nu,sigur ca e bun dar atunci precizezi ce-i cu poza.

D-soara Dari se refera la poze facute in concediu,daca iti petreci concediul in Arad si pozezi masinile din Arad e logic sa le pui la \"Masinile din Arad\"

Dari 21-08-05 10:49

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D

E bun cum sa nu, dar vad ca doar eu pun poze asa ca...

Poza din Germania!

aR99bMw 28-08-05 22:44

mda....astea nu's masini ma.....sa ajung in Arad.....sa pun niste poze cu masini ce le'am vazut pe la monte carlo si cann.....un lamborghini de am paralizat...tiuning.... :lol:

TEKIN 28-08-05 23:20

bah tu nu ai venit inca ???? calin sunt fete acolo ??? sau doar baieti :lol:

aR99bMw 31-08-05 17:30

5 Attachment(s)
niste poze.... :D

AR120CP 31-08-05 17:32

in sfarsit masini adevarate.

P.S Ai venit acasa ba :?:


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

- Copyright 2026 4Tuning