![]() |
Re:
1 Attachment(s)
Vad ca voi somati ,asa ca mai pun eu!
Poza din Grecia 2004. |
UAU.. :!: :chew: :ciggy:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
Poza e facuta in Franta! |
Re:
1 Attachment(s)
Si din alt unghi!
|
Asta nu-i UAU :no:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
:2gun: :mrhappy: |
dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D
|
Re:
Quote:
D-soara Dari se refera la poze facute in concediu,daca iti petreci concediul in Arad si pozezi masinile din Arad e logic sa le pui la \"Masinile din Arad\" |
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
Poza din Germania! |
mda....astea nu's masini ma.....sa ajung in Arad.....sa pun niste poze cu masini ce le'am vazut pe la monte carlo si cann.....un lamborghini de am paralizat...tiuning.... :lol:
|
bah tu nu ai venit inca ???? calin sunt fete acolo ??? sau doar baieti :lol:
|
5 Attachment(s)
niste poze.... :D
|
in sfarsit masini adevarate.
P.S Ai venit acasa ba :?: |
| All times are GMT +2. The time now is 04:06. |
- Copyright 2026 4Tuning