Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Intalnire 21 august 2005 Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/7331-intalnire-21-august-2005-suceava.html)

Mantus_a 17-08-05 21:58

eu vin dar daca apare ceva il sun eu pe stefan

Nitr0 18-08-05 14:12

as fi vrut sa vin.. dar mai stau o sapt la mare... dar vine semecristian .. si va spune el cum a fost la constanta pe aeroport ;)

SiLoTh 19-08-05 09:25

ce a plouat azi noapte si ieri, sper sa nu se repete si maine

SV-05-YBG 20-08-05 08:32

Vedem ce facem.

sv-84-ADR 20-08-05 14:39

bai da eu aveam impresia ca 21 e sambata!
intalnirea de duminica?
najpa!
nu am cum sa vin!

SiLoTh 20-08-05 17:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sv-84-ADR\"
bai da eu aveam impresia ca 21 e sambata!
intalnirea de duminica?
najpa!
nu am cum sa vin!

intalnirea a fost , acum am venit de la ea

sv-84-ADR 20-08-05 17:57

si ai impresia ca eu nu am fost?
:)

golf II 21-08-05 09:20

pai a fost intalnirea sau nu?????ca vad k azi e 21???????????

golf II 21-08-05 09:21

da dupa cum a postat stefan e clar k a fost sambata.cum a fost????ce sa mai discutat???imi pare rau k nu am putut veni....

KAmikazee2005 21-08-05 10:02

nu a fost cine stie ce! a fost stef, cristi, siloth, eu, sv-84-adr, ovidiu pe la jumatatea intalnirii, mantus_a, si florin care avea bmw vax! in rest nimeni! asteptam ca sambata viitoare sa ne int la odn in numar cat mai mare, daca e posibil tot clubu ca sa vb despre cursa de pe 18!

golf II 21-08-05 13:19

K.ms mult.crek sambata viitoare voi fi si eu.crek sigur :lol:

SiLoTh 21-08-05 22:56

Re:
 
sambata viitoare din nou la odn :)

SV-05-YBG 22-08-05 13:07

Din nou la ODN. Ca nu prea ne-a incantat ideea de a asculta manele.

Vladutzzz_sv 22-08-05 18:31

ok...deci pana la urma ramane la odn sambata la 17:30?

SV-05-YBG 23-08-05 07:24

da


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning