![]() |
eu vin dar daca apare ceva il sun eu pe stefan
|
as fi vrut sa vin.. dar mai stau o sapt la mare... dar vine semecristian .. si va spune el cum a fost la constanta pe aeroport ;)
|
ce a plouat azi noapte si ieri, sper sa nu se repete si maine
|
Vedem ce facem.
|
bai da eu aveam impresia ca 21 e sambata!
intalnirea de duminica? najpa! nu am cum sa vin! |
Re:
Quote:
|
si ai impresia ca eu nu am fost?
:) |
pai a fost intalnirea sau nu?????ca vad k azi e 21???????????
|
da dupa cum a postat stefan e clar k a fost sambata.cum a fost????ce sa mai discutat???imi pare rau k nu am putut veni....
|
nu a fost cine stie ce! a fost stef, cristi, siloth, eu, sv-84-adr, ovidiu pe la jumatatea intalnirii, mantus_a, si florin care avea bmw vax! in rest nimeni! asteptam ca sambata viitoare sa ne int la odn in numar cat mai mare, daca e posibil tot clubu ca sa vb despre cursa de pe 18!
|
K.ms mult.crek sambata viitoare voi fi si eu.crek sigur :lol:
|
Re:
sambata viitoare din nou la odn :)
|
Din nou la ODN. Ca nu prea ne-a incantat ideea de a asculta manele.
|
ok...deci pana la urma ramane la odn sambata la 17:30?
|
da
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning