Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle Piry VS tng & kickass || Round One (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/7277-battle-piry-vs-tng-and-kickass-round-one.html)

Piry 14-08-05 15:20

nu mai, eu poate termin maine masina, poate peste 3 saptamani.

intelegi? nu trebuie sa stam in cele 2 saptamani se poate si mai repede si mai tarziu.

tng 14-08-05 15:24

pai ca sa stiu si yo cand si cum ma apuc.
zi asa o data de finalizare macar.
la sf saptamanii?pe vineri ?
e bine?

Piry 14-08-05 15:25

ma nu mai fii asa pisalog in **** mea !

lucra acolo ca avem vreme sa tot postam rezultatele pina anu viitor.

nu ai frica ca daca cumva termin imediat te anunt si pe tine ca am terminat ca sa stii.

tng 15-08-05 16:06

am facut 85% !

tng 17-08-05 00:50

hai mey Piry,zi in ce stadiu esti cu masina? :suspiciou

Piry 17-08-05 00:52

nu cred ca asta te priveste.

tng 17-08-05 00:54

Quote:

daca cumva termin imediat te anunt si pe tine ca am terminat ca sa stii.
Oi fi si tu vreun VIP si yo nu stiam? :?

Vreau sa stiu cam cat la % ai facut,nu ti-am cerut altceva.

Piry 17-08-05 00:55

peste 70%

tng 19-08-05 19:05

i'm waiting ....

tng 21-08-05 13:55

pe 17 august ai zis ca ai facut 70 %.
azi e 21 august, chiar nu ai avut timp sa o termini....ce draq :evil:

Piry 21-08-05 17:04

de exemplu de ieri am fost plecat, inainte am sosit. plus ca nu-ti doresc eu sa ai de lucru cat am eu, oricum asta ma bucura ca doar fac bani. trebe sa-mi intelegi modul meu dificil de viata si ca pentru mine prioritare is sanatatea, banii si dupa aia distractia.

asta ii distractie, lasa ca avem vreme nu ne grabeste nimeni, o sa fac.

tng 22-08-05 00:43

sunt nerabdator :P :)
asteptam........ :bored: :chuckel:

tng 26-08-05 23:34

hai bey piry, ce vrei sa scoti din masina aia , racheta?
stai si tu intr-o noapte 2-3-4h si finalizeaza cei 30% ramasi si posteaza odata....
:roll:

soricelu 27-08-05 01:58

:inyourfac :weirdface mai piry da tu in cat timp faci o mashina? :weirdface :inyourfac

io nu am zis nimik ... :headfones :giggle:

Piry 27-08-05 02:26

in 68,52 de saptamani.

salut


All times are GMT +2. The time now is 14:34.

- Copyright 2026 4Tuning