![]() |
nu mai, eu poate termin maine masina, poate peste 3 saptamani.
intelegi? nu trebuie sa stam in cele 2 saptamani se poate si mai repede si mai tarziu. |
pai ca sa stiu si yo cand si cum ma apuc.
zi asa o data de finalizare macar. la sf saptamanii?pe vineri ? e bine? |
ma nu mai fii asa pisalog in **** mea !
lucra acolo ca avem vreme sa tot postam rezultatele pina anu viitor. nu ai frica ca daca cumva termin imediat te anunt si pe tine ca am terminat ca sa stii. |
am facut 85% !
|
hai mey Piry,zi in ce stadiu esti cu masina? :suspiciou
|
nu cred ca asta te priveste.
|
Quote:
Vreau sa stiu cam cat la % ai facut,nu ti-am cerut altceva. |
peste 70%
|
i'm waiting ....
|
pe 17 august ai zis ca ai facut 70 %.
azi e 21 august, chiar nu ai avut timp sa o termini....ce draq :evil: |
de exemplu de ieri am fost plecat, inainte am sosit. plus ca nu-ti doresc eu sa ai de lucru cat am eu, oricum asta ma bucura ca doar fac bani. trebe sa-mi intelegi modul meu dificil de viata si ca pentru mine prioritare is sanatatea, banii si dupa aia distractia.
asta ii distractie, lasa ca avem vreme nu ne grabeste nimeni, o sa fac. |
sunt nerabdator :P :)
asteptam........ :bored: :chuckel: |
hai bey piry, ce vrei sa scoti din masina aia , racheta?
stai si tu intr-o noapte 2-3-4h si finalizeaza cei 30% ramasi si posteaza odata.... :roll: |
:inyourfac :weirdface mai piry da tu in cat timp faci o mashina? :weirdface :inyourfac
io nu am zis nimik ... :headfones :giggle: |
in 68,52 de saptamani.
salut |
| All times are GMT +2. The time now is 14:34. |
- Copyright 2026 4Tuning