![]() |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
cam urata ...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
zici k e trabant,urat l-au facut
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
urata rau, mai ales bara fata pacat de masina:sad:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
fata mai ales e super naspa, spatele ala e prea iesit in afara, per total urat
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Spatele nu imi prea place.. ,fata mai merge .. si pretul .. cam umflat.
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
batjocora, e mai misto stock de 1000 de ori, pacat de ea ca au nasolit-o asa:evil:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
singurul lucru care e cat de cat frumos ... sunt jantele... restul.... kitch :-) ... foarte urat...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Merita ceva mai frumos....cred ca daca m-as stradui, mi-ar iesi ceva mai interesant:D
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
nu mi se pare prea reusit :(
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
jantele photoshop
fatza.....zici ca e vapor spatele super tare deci la spate chiar a iesit bine |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
arata foarte bine masina, cu noul loock :D dar jantele's criminale :D
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
URAT!!!
zici ca e facut in fundu' gradinii! |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Paint shop toata ziua....Totusi, jantele sunt frumoase...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
foarte urat in fatza. spatele e frumos si jantele
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
urat rau .....................
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning