Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   User Group pentru bicilete ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/72393-user-group-bicilete.html)

raulito 29-03-08 14:34

Re: User Group pentru bicilete !
 
Daca se poate face sa se spuna un numar de membri necesar si sa posteze fiecare care doreste sa se bage:D

Maskatu 29-03-08 20:32

Re: User Group pentru bicilete !
 
Eu sunt primul :lol: cand eram mic am cazut dupa bicicleta si miam julit jumatate de fatza pe pietris... mi-a luat toata vacanta de vara sa imi revin... uimitor acum nu mai am nici un semn... deci eu propun BMX ceva :lol:

TFK 31-03-08 17:52

Re: User Group pentru bicilete !
 
eu am mai zis ma bag si oricum is primu:P care am zis ca ma bag X-(
ps: plz faceti-l ca aia din orasul ala fac intalniri etc;)

Billy c25xe 03-04-08 00:12

Re: User Group pentru bicilete !
 
Ma bag si eu cu bestia mea , dacia bicicletelor , DHS :lol:

eMH 06-04-08 23:16

Re: User Group pentru bicilete !
 
Eu am o bicicleta First Bike,decat ma mai joc cu ea (stat in roata de fata/spate,etc) da' totusi nu am putut sa o las in pace,i-am pus alte foi,alte pinioane,frane pe disc fata/spate (la inceput avea pe tamburi) ghidon lat,si jante duble :D

26WRC 06-04-08 23:19

Re: User Group pentru bicilete !
 
DHS rulzzz :D

Maskatu 07-04-08 09:01

Re: User Group pentru bicilete !
 
o sa se duca de rapa forumul asta daca o sa introducem grupuri gen:
-BMX rider
-First bike rider
-Member of dolls
-my first blow/bang
-i love pupets
................

eMH 07-04-08 12:58

Re: User Group pentru bicilete !
 
Perfect,daca nu esti de acord cu user-group-ul bicicletelor,nu te inscrii ;)


O alta idee ar fi sa cerem voie sa intram in grupul "2 roti"... (zic si eu...)

TFK 07-04-08 13:00

Re: User Group pentru bicilete !
 
sau ideea lui ND-04-SPD sa bage la 2 Roti si biciclete ca doar is pe doua roti.

Maskatu 07-04-08 13:02

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by ND-04-SPD (Post 1470832)
Perfect,daca nu esti de acord cu user-group-ul bicicletelor,nu te inscrii ;)


O alta idee ar fi sa cerem voie sa intram in grupul "2 roti"... (zic si eu...)

prietene, aici este forum de MASINI, chestii cu motoare.. cilindrii... volan.. dupa cum am zis... e cam aberant. Ideea cu 2 roti ar fii plauzibila, dar sa fie de acord domnii moderatori!

eMH 07-04-08 13:22

Re: User Group pentru bicilete !
 
pai de aia am precizat sa CEREM VOIE si in legatura cu cilindrii,volan,si ce ai mai zis tu acolo,cu grupul "virtual tuning" cum ramane ?? Sau cu Design Team...

TFK 07-04-08 13:27

Re: User Group pentru bicilete !
 
bai eu as zice sa ii spunem domnului administrator chestia aceasta;) ca doar e administrator , moderatorii nu au ce face:P

eMH 07-04-08 13:29

Re: User Group pentru bicilete !
 
Bun,si acum cine ii da PM lu' ZoliaT ? :D sau celui care ofera aprobarile pt grupul "2 roti" :)

Maskatu 07-04-08 13:37

Re: User Group pentru bicilete !
 
sa ii dea domnul raulito care a facut aceasta cerere, sau cine doreste acest lucru.... asta daca nu o sa fie luata in gluma cererea :lol:

TFK 07-04-08 13:38

Re: User Group pentru bicilete !
 
eu... ce va e frica ca va da BAN?


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning