![]() |
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
1 Attachment(s)
filmuletz drift scurt
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
frumos domle ...frumos...felicitari ! nice drift :D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
am vazut pisicutza pe viu azi:d...frumoasa sa o stapanesti sanatos...;)
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
frumoasa pisica! zi-mi sincer cat ai dat acolo in germ pe ea, ca vreau sa imi iau si eu una la vara :D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
stiu de mobile.de! ca si eu ma uit p'acolo, dar eram curios cu cat ai luat-o daca se poate pe privat! pt ca am gasit f ieftine dar nu imi inspira incredere
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
sa fie din parcuri si numele parcului sa sune a german...ca sunt multi turcaleti acolo
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
stiu nene ca aduc si eu masini din germania, si stiu faza cu turci/rusi/arabi:D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
pai bai "nene" la ce ma mai intrebi????
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
te intreb ca ma intereseaza si pe mine cat ai dat pe ea :) ca na, sunt parcuri cu nume nemtesc dar sunt tinute de turci! eu am gasit pe mobile in jur de 1000-1500 euro pisici bune la parcuri nemtesti! da' acu nu stiu de posesoru parcului! ma interesa si pe mine, daca vrei sa ti secret imi poti zice pe prv, daca nu vrei .. nu-mi zice asta e!
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
masina este parcata mai mereu pe Unirii!!!vis-a-vis de Biblioteca Judeteana!!
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
|
Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
Alooooo Luci!!! Ce mai face matza ??? ceva poze ne mai pui si noua !
bafta !! |
Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
- Copyright 2026 4Tuning