Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Bmw e36 325i coupe : dj-ice (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/72275-bmw-e36-325i-coupe-dj-ice.html)

dj_ice 09-04-08 23:32

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
1 Attachment(s)
filmuletz drift scurt

keemo 10-04-08 00:21

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
frumos domle ...frumos...felicitari ! nice drift :D

W Y P 11-04-08 12:07

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
am vazut pisicutza pe viu azi:d...frumoasa sa o stapanesti sanatos...;)

dolb 11-04-08 12:11

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
frumoasa pisica! zi-mi sincer cat ai dat acolo in germ pe ea, ca vreau sa imi iau si eu una la vara :D

dj_ice 11-04-08 22:09

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1479096)
frumoasa pisica! zi-mi sincer cat ai dat acolo in germ pe ea, ca vreau sa imi iau si eu una la vara :D

mobile.de si o sa vezi preturile

dolb 11-04-08 23:09

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
stiu de mobile.de! ca si eu ma uit p'acolo, dar eram curios cu cat ai luat-o daca se poate pe privat! pt ca am gasit f ieftine dar nu imi inspira incredere

dj_ice 12-04-08 13:56

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
sa fie din parcuri si numele parcului sa sune a german...ca sunt multi turcaleti acolo

dolb 12-04-08 19:55

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
stiu nene ca aduc si eu masini din germania, si stiu faza cu turci/rusi/arabi:D

dj_ice 12-04-08 22:53

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
pai bai "nene" la ce ma mai intrebi????

dolb 12-04-08 23:05

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
te intreb ca ma intereseaza si pe mine cat ai dat pe ea :) ca na, sunt parcuri cu nume nemtesc dar sunt tinute de turci! eu am gasit pe mobile in jur de 1000-1500 euro pisici bune la parcuri nemtesti! da' acu nu stiu de posesoru parcului! ma interesa si pe mine, daca vrei sa ti secret imi poti zice pe prv, daca nu vrei .. nu-mi zice asta e!

W Y P 15-04-08 21:35

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
masina este parcata mai mereu pe Unirii!!!vis-a-vis de Biblioteca Judeteana!!

dj_ice 15-04-08 22:24

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by mihaywyp (Post 1486550)
masina este parcata mai mereu pe Unirii!!!vis-a-vis de Biblioteca Judeteana!!

Lucrez la Atlassib si acolo am biroul:) dar tu nu ai motor de 525? jantele alea pe cat sunt si intreb daca le vinzi....si de ce nu ai pastrat septaru`??? :)) io stau in insula...suntem vecini...nu stai in bloc cu zugravu?

W Y P 16-04-08 20:34

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by dj_ice (Post 1486648)
Lucrez la Atlassib si acolo am biroul:) dar tu nu ai motor de 525? jantele alea pe cat sunt si intreb daca le vinzi....si de ce nu ai pastrat septaru`??? :)) io stau in insula...suntem vecini...nu stai in bloc cu zugravu?

ti-am dat msj pe private;)

keemo 29-07-08 13:42

Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
Alooooo Luci!!! Ce mai face matza ??? ceva poze ne mai pui si noua !
bafta !!

W Y P 30-07-08 17:53

Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 1668166)
Alooooo Luci!!! Ce mai face matza ??? ceva poze ne mai pui si noua !
bafta !!

pai numai pune poze ca nu mai circula cu masina :sad: are numerele expirate...parca asa a zis :???:


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning