Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   INOVATII BRAILENE (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/7212-inovatii-brailene.html)

nedy_br 16-05-08 20:42

Re: INOVATII BRAILENE
 
Quote:

Originally Posted by iuly_007 (Post 1502310)
drifturi nu ati facut cu ea??? daca tot are transmisie pe spate.. :(( ce poate masina??? vit maxima???

hmm am mers pe o pista la bv cu 95 km/h, super senzatia!
drifturi nu multe, masnia mai trebuie testata !! si de facut mici reglaje !
acum vrem sa montam un alt motor mai mare !!!

shadowro 16-05-08 20:49

Re: INOVATII BRAILENE
 
850 kg si 95 cai ~= 930 kg si 130 de cai .... cand ne dam ? :D

cosmin_cosmin_1 16-05-08 20:59

Re: INOVATII BRAILENE
 
si eu care credeam ca robotul meu la lucrarea de licenta a fost tare...
impresionant, imi place

nedy_br 17-05-08 10:28

Re: INOVATII BRAILENE
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1537706)
850 kg si 95 cai ~= 930 kg si 130 de cai .... cand ne dam ? :D

acum avem o supapa nasoala si vrem sa inlocuim motorul,e destul de batran.

te caut eu ! :))

nedy_br 17-05-08 10:30

Re: INOVATII BRAILENE
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_cosmin_1 (Post 1537719)
si eu care credeam ca robotul meu la lucrarea de licenta a fost tare...
impresionant, imi place

merci mult pt apreciere!
vad ca mai sunt si oameni care apreciaza munca si porma produsul finit!

Catalin-bz 08-06-08 13:15

Re: INOVATII BRAILENE
 
e foarte tare ce ati facut voi ..dar pune nijte poze pe forum te rog


All times are GMT +2. The time now is 12:16.

- Copyright 2026 4Tuning