![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
is sigur ca o sa fie faina treaba.. ceva mai legal
numa pb mea ii sa am plasticu ala roz de scrie pa el B shi o poza cu mine :"> |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Va astept pe cat mai multi din Baia Mare la cursa ....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ionutz, fa si tu o grupa pentru scootere :twisted::twisted::twisted:, ca sper sa mi-l repar si eu pana atunci si ma bag :2gun::peace: :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ionut :-? crezi ca gasim 10 calculatoare shi 10 dvd-uri originale cu nfs pt ceva fun :D un mic concurs de genu :-??, sau dak nu ne verifica nimeni licentele... :-" ne trebe doar calculatoarele :D
ar fi fain.. 50-100 mi ceva taxa de participare :-?? ceva premii :D. dak iti surade ideea vb :P |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
cool....copii fara permise.....scootere....NFS..... astept cu nerabdare show-ul :):):)
ionut,fara suparare, stiu ca vrei sa pui la cale ceva inedit si sa incasezi toate laudele la sfarsit dar deja te-o cam depasit situatia,mai bine cere sfaturi de la "veterani" si de la persoane care au organizat deja un astfel de eveniment altfel risti sa organizezi doar concurs de spart seminte.nu te baza pe " tabere scolare" ca ei nu stiu altceva decat NFS si is destepti dupa o documentatie de pe wikipedia... cand neam intalnit mi-ai parut ok si nu am sa te carcotesc 8) ci incerc sa te ajut pt k pana acuma toti aia cu care am vb de eventu respectiv au ras numa si nici in gand nu le trece sa mearga... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
este irelevant daca va fi sau nu acel concurs de scootere sau concurs de nfs.....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
BATA....ce zici de un concurs de petzi =)) ? ...gm...:peace:
O sa aveti ce vedea acolo nu ii nev de chestii de genu :) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Va rog lasa'ti parerile dupa concurs , nici nu stiti ce stres mare e sa organizezi asa ceva, nimeni nu ma obliga , fac din placere...in loc sa ma ajutati incepeti de acum cu criticele ..O sa va retrageti afirmatiile dupa show ...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
faza cu scootere era o gluma :|, da ma rog :wink::roll:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Desi nu am ink carnet astept sa vad ce se va intampla, Sa Fie Doar Vreme Buna k de restu se ocupa organizatorii
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Lasa-ti organizatorii sa-si faca treaba ! vorba lor : putina lume stie ce inseamna sa organizezi un show ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning