![]() |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Felicitari Dragos pentru cursele de la Braila dar mai ales pentru felul in care arata si merge noul UGA.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Super tare a fost tot!
Felicitari! |
Re: Kadett prin Bucuresti
daaaaaaaaaaaaaa felicitari...super masina super finala
|
Re: Kadett prin Bucuresti
no, propunerea ramane deschisa...tre sa ma revansez ca la suceava masina s-a suparat pe mine si m-am facut de ras pe pista...
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Deci .... nu o mai duce la birou si va fi bine o sa vezi. E mai temperamentala. Nu i-ai facut nici blog ...
|
Re: Kadett prin Bucuresti
dk te mai dai sunt deschis
|
Re: Kadett prin Bucuresti
ti-ar mai trebui vreo 3 butelii de nos pe langa aia care o ai sa ai mici sanse...dar cumulate daca se poate :)
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
pe 400 m de pe loc are mari sanse
|
Re: Kadett prin Bucuresti
cel mai clar si sigur raspuns il vom avea in data de 16 noiembrie la braila, pentru ca dragos va fi prezent cu kadett-ul.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
ar fi frumos sa se prezinte si p0mpi la start langa kadett . cu ocazia asta.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
cu ce masina trebuie sa ma dau ( Pompi ) ?
la braila voi fi acolo.pentru cei interesati, kadettul merge chiar ok, mi-am invins frica si am facut o chestie pentru a-l revigora putin. s-ar putea sa nu mai fie nici probleme cu plecarea de pe loc pana la braila. va astept. |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:19. |
- Copyright 2026 4Tuning