Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Kadett prin Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/72055-kadett-bucuresti.html)

ERY 18-04-08 23:54

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 1491860)
salut domnule ... daca nu deranjez .. as dori o cursa cu dumneavoastra de 3 MAi la saturn daca veniti ;) ma acceptati ?? un peugeot 205 2.0 Turbo 141 cp

Adyyyy...spune tot..:-)

ady_gti 19-04-08 01:54

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by ERY (Post 1492180)
Adyyyy...spune tot..:-)

nu am ce sa zic ... decat ca nici cip nu am la masina ... si dragos cred ca stie masina ;)

GTA 21-04-08 03:01

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Felicitari Dragos pentru cursele de la Braila dar mai ales pentru felul in care arata si merge noul UGA.

maryo 21-04-08 11:24

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Super tare a fost tot!
Felicitari!

ct77pia 21-04-08 11:50

Re: Kadett prin Bucuresti
 
daaaaaaaaaaaaaa felicitari...super masina super finala

B39738 11-06-08 14:10

Re: Kadett prin Bucuresti
 
no, propunerea ramane deschisa...tre sa ma revansez ca la suceava masina s-a suparat pe mine si m-am facut de ras pe pista...

Lucian 11-06-08 14:14

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Deci .... nu o mai duce la birou si va fi bine o sa vezi. E mai temperamentala. Nu i-ai facut nici blog ...

p0mpi 02-11-08 17:46

Re: Kadett prin Bucuresti
 
dk te mai dai sunt deschis

zGb 03-11-08 04:43

Re: Kadett prin Bucuresti
 
ti-ar mai trebui vreo 3 butelii de nos pe langa aia care o ai sa ai mici sanse...dar cumulate daca se poate :)

maryo 03-11-08 09:11

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1840371)
ti-ar mai trebui vreo 3 butelii de nos pe langa aia care o ai sa ai mici sanse...dar cumulate daca se poate :)

Lasati oamenii sa incerce :) In mod clar le plac surprizele :))

daniwmk 03-11-08 09:43

Re: Kadett prin Bucuresti
 
pe 400 m de pe loc are mari sanse

isacfani 03-11-08 13:39

Re: Kadett prin Bucuresti
 
cel mai clar si sigur raspuns il vom avea in data de 16 noiembrie la braila, pentru ca dragos va fi prezent cu kadett-ul.

leonard 03-11-08 13:41

Re: Kadett prin Bucuresti
 
ar fi frumos sa se prezinte si p0mpi la start langa kadett . cu ocazia asta.

B39738 03-11-08 13:53

Re: Kadett prin Bucuresti
 
cu ce masina trebuie sa ma dau ( Pompi ) ?

la braila voi fi acolo.pentru cei interesati, kadettul merge chiar ok, mi-am invins frica si am facut o chestie pentru a-l revigora putin. s-ar putea sa nu mai fie nici probleme cu plecarea de pe loc pana la braila. va astept.

maryo 03-11-08 14:02

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1840629)
pe 400 m de pe loc are mari sanse

Daca spuneti voi......................


All times are GMT +2. The time now is 05:19.

- Copyright 2026 4Tuning