![]() |
Re: Machetele mele-EaGle
5 Attachment(s)
Si ce mi-a ramas din 1/43 https://img91.imageshack.us/img91/3411/spa0632rszpz0.jpg O sa revin si cu celelalte 1/18;) |
Re: Machetele mele-EaGle
salut, vad o masina americana, mare, langa Ferrari 360 Modena. O dai? sai daca da, cu cat? Trimite-mi raspuns pe privat.
|
Re: Machetele mele-EaGle
Frumoase toate masinile!Dar mai pune ca stim ca ai mai multe:twisted::-P
|
Re: Machetele mele - EaGle
Colindam pe aici si intamplator am dat si de topicul tau pe sectiune , am vazut ca incepusei cu machete frumoase , numai colectionezi ? :sad:
|
Re: Machetele mele - EaGle
4 Attachment(s)
@ MDB: Nu prea mai colectionez, totusi am mai ramas cu o mare parte din machete ... le tin acolo :-) Uite niste poze facute la repezeala, acolo unde sunt multe nu prea se intelege....oricum sunt destule prin spate pe acolo, 1/24 - 1/32 - 1/43 & stuff apoi altele 1:18 si 2 motociclete.
|
Re: Machetele mele - EaGle
Imi place foarte mult speedster`ul giugiaro si porschele de langa el 911 turbo :D pacat ca numai colectionezi , poate cine stie , pe viitor te reapuci :D oricum ai aici locul asigurat :D
|
Re: Machetele mele - EaGle
Numai acum ti-am vazut colectia, este superba, mai ales BBurago Italy-urile. F40, F50 si Giugiaro imi plac cel mai mult :-)
|
Re: Machetele mele - EaGle
Thread inchis! Evitam discutii inutile!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning