Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - EaGle (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/71870-machetele-mele-eagle.html)

EaGle 28-05-08 11:48

Re: Machetele mele-EaGle
 
5 Attachment(s)
Si ce mi-a ramas din 1/43
https://img91.imageshack.us/img91/3411/spa0632rszpz0.jpg
O sa revin si cu celelalte 1/18;)

oleco2007 29-05-08 11:48

Re: Machetele mele-EaGle
 
salut, vad o masina americana, mare, langa Ferrari 360 Modena. O dai? sai daca da, cu cat? Trimite-mi raspuns pe privat.

PuFy16 10-11-08 15:43

Re: Machetele mele-EaGle
 
Frumoase toate masinile!Dar mai pune ca stim ca ai mai multe:twisted::-P

DTH 18-02-10 21:20

Re: Machetele mele - EaGle
 
Colindam pe aici si intamplator am dat si de topicul tau pe sectiune , am vazut ca incepusei cu machete frumoase , numai colectionezi ? :sad:

EaGle 18-02-10 22:21

Re: Machetele mele - EaGle
 
4 Attachment(s)
@ MDB: Nu prea mai colectionez, totusi am mai ramas cu o mare parte din machete ... le tin acolo :-) Uite niste poze facute la repezeala, acolo unde sunt multe nu prea se intelege....oricum sunt destule prin spate pe acolo, 1/24 - 1/32 - 1/43 & stuff apoi altele 1:18 si 2 motociclete.

DTH 18-02-10 23:11

Re: Machetele mele - EaGle
 
Imi place foarte mult speedster`ul giugiaro si porschele de langa el 911 turbo :D pacat ca numai colectionezi , poate cine stie , pe viitor te reapuci :D oricum ai aici locul asigurat :D

Racer21 21-02-10 13:26

Re: Machetele mele - EaGle
 
Numai acum ti-am vazut colectia, este superba, mai ales BBurago Italy-urile. F40, F50 si Giugiaro imi plac cel mai mult :-)

coman razvan 21-02-10 21:35

Re: Machetele mele - EaGle
 
Thread inchis! Evitam discutii inutile!


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning