![]() |
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
:| mda :| no comment
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
Demarajul 0-100 km/h se realizează acum īn 5 secunde (cu 1,2 secunde mai rapid decāt Golf R32 de serie), iar viteza maximă depăşeşte 270 km/h. Informatii corecte !
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
misto golfu asta .tunerii fac ce fac si ne mai uimesc cu ceva nou.
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
1 Attachment(s)
Datele corecte sunt astea... si costa 14.756E
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
Quote:
:shock: |
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
Pacat de cei de la "ABT" ma asteptam ca din partea lor macar sa-i ajunga pr cei de la "HPA MOTORSPORT" daca de depasit nu pot so faca.
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
arata sooper bn dar performantele lasa de dorit.slab tati slab!!
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
deci datele sunt eronate pt k 6.2 sece stock scrie pe toate reclamele la r32 k 0-100km in 6,2 sec deci pe la 5 si si ceva accelereaza viteza cred k e mult mai mult de 270 probabil pe la 310
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
:peace:.....imi place...e super tare...
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
Quote:
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
310 mi se pare prea mult ca viteza maxima.
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
arata mult mai bine varianta gti, pute-au sa puna motorul pe aia
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
Quote:
supercarurile prind destul de greu 300 +aerodinamicitate mult mai buna, centru de greutate mai jos, stabilitate marita...etc..etc +++ ~400 cp! |
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
...masina arata bine,dar ea stock are 250cp si ia suta in 6,7 iar cu dsg in 6,5...si acuma dupa ce a primit 120cp in plus scoate doar 6,2...deci cam slabut
|
Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
la mine in oras e unu la fel dar fara jenti e tot r32?
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:45. |
- Copyright 2026 4Tuning