Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/71805-golf-r32-370-cp-by-abt-sportsline.html)

xtrim 22-03-08 19:11

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
:| mda :| no comment

DeMeN7u 22-03-08 19:19

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
Demarajul 0-100 km/h se realizează acum īn 5 secunde (cu 1,2 secunde mai rapid decāt Golf R32 de serie), iar viteza maximă depăşeşte 270 km/h. Informatii corecte !

CHIRIAC_87 22-03-08 19:57

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
misto golfu asta .tunerii fac ce fac si ne mai uimesc cu ceva nou.

GGI78 22-03-08 20:11

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
1 Attachment(s)
Datele corecte sunt astea... si costa 14.756E

Big_85 22-03-08 20:22

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
Quote:

Originally Posted by badeaboy_jr (Post 1438580)
suta in 6.2? mi se pare foarte slab pt o masina atat de mica si cu 370 CP.

sunt de aceasi parere cu toate ca nu cred ca a fost testata corect sau ca datele furnizate sunt corecte...prea usoara in raport cu numarul de cai putere...cred ca scoate timp mai bun...la exterior nu-mi pare iesita din cale afara
:shock:

RUDY20140TDI 22-03-08 21:20

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
Pacat de cei de la "ABT" ma asteptam ca din partea lor macar sa-i ajunga pr cei de la "HPA MOTORSPORT" daca de depasit nu pot so faca.

Nika 22-03-08 22:52

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
arata sooper bn dar performantele lasa de dorit.slab tati slab!!

Stressjr_Speeddemon 23-03-08 00:00

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
deci datele sunt eronate pt k 6.2 sece stock scrie pe toate reclamele la r32 k 0-100km in 6,2 sec deci pe la 5 si si ceva accelereaza viteza cred k e mult mai mult de 270 probabil pe la 310

Marius_mym89 23-03-08 00:39

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
:peace:.....imi place...e super tare...

cipricipri 23-03-08 08:05

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
Quote:

Originally Posted by Stressjr_Speeddemon (Post 1439575)
deci datele sunt eronate pt k 6.2 sece stock scrie pe toate reclamele la r32 k 0-100km in 6,2 sec deci pe la 5 si si ceva accelereaza viteza cred k e mult mai mult de 270 probabil pe la 310

Asa mai merge , oricum e o masina de vis.

2fast4you 23-03-08 09:42

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
310 mi se pare prea mult ca viteza maxima.

shu.lee 23-03-08 10:26

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
arata mult mai bine varianta gti, pute-au sa puna motorul pe aia

BAMBAKE 23-03-08 11:11

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
Quote:

Originally Posted by Stressjr_Speeddemon (Post 1439575)
deci datele sunt eronate pt k 6.2 sece stock scrie pe toate reclamele la r32 k 0-100km in 6,2 sec deci pe la 5 si si ceva accelereaza viteza cred k e mult mai mult de 270 probabil pe la 310

310 la aerodinamicitatea aia de caramida?
supercarurile prind destul de greu 300 +aerodinamicitate mult mai buna, centru de greutate mai jos, stabilitate marita...etc..etc +++ ~400 cp!

robertinho 23-03-08 13:34

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
...masina arata bine,dar ea stock are 250cp si ia suta in 6,7 iar cu dsg in 6,5...si acuma dupa ce a primit 120cp in plus scoate doar 6,2...deci cam slabut

Ingerasul99 23-03-08 20:37

Re: Golf R32 de 370 CP by ABT Sportsline
 
la mine in oras e unu la fel dar fara jenti e tot r32?


All times are GMT +2. The time now is 03:45.

- Copyright 2026 4Tuning