Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand anvelope si jante (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/71421-vand-anvelope-jante.html)

chriss_my82 25-04-08 21:06

Re: vand anvelope si jante
 
Goodyear - Eagle Nct 5
Dimensiuni 225/50R17
Indice viteza W
Indice incarcare 94
Sezon vara
Pret 539 RON
Stoc 4
Pretul afisat include TVA

chriss_my82 29-04-08 09:53

Re: vand anvelope si jante
 
up..........................................

chriss_my82 02-05-08 13:35

Re: vand anvelope si jante
 
marfa noua de la toyo!!!!!!

chriss_my82 03-05-08 11:00

Re: vand anvelope si jante
 
up.......................................

chriss_my82 04-05-08 14:11

Re: vand anvelope si jante
 
jante si anvelope la superpreturi+discount-uri pt membrii forumului

steleeea 04-05-08 14:14

Re: vand anvelope si jante
 
am acelasi id de mess, ma poti apela?
Quote:

Originally Posted by chriss_my82 (Post 1513902)
jante si anvelope la superpreturi+discount-uri pt membrii forumului


chriss_my82 06-05-08 08:38

Re: vand anvelope si jante
 
sigur,vb pe mess................

pytyk' 06-05-08 22:41

Re: vand anvelope si jante
 
tsw -rocket black 4-pe 15' cu 4x98(100)anvelope 195/45

chriss_my82 07-05-08 08:02

Re: vand anvelope si jante
 
o poza mai mare a jantelor,te rog

pytyk' 07-05-08 11:47

Re: vand anvelope si jante
 
astea sunt

chriss_my82 07-05-08 15:14

Re: vand anvelope si jante
 
imi pare rau dar nu am

Din pacate daca mai ridici topicul zilnic asa cum ai facut mai sus,voi fi nevoit sa-l inchid imediat !
Multumesc,

Daniel_DRV 07-05-08 20:04

Re: vand anvelope si jante
 
1 Attachment(s)
ai jante ce cele din poza ? 4 x 100 13"- 16"

chriss_my82 07-05-08 20:11

Re: vand anvelope si jante
 
Quote:

Originally Posted by chriss_my82 (Post 1520073)
imi pare rau dar nu am

Din pacate daca mai ridici topicul zilnic asa cum ai facut mai sus,voi fi nevoit sa-l inchid imediat !
Multumesc,

imi pare rau daca am gresit ,dar nu am facut decat sa dau raspunsuri celor cele asteapta. inca o data ,imi cer scuze

chriss_my82 09-05-08 17:39

Re: vand anvelope si jante
 
up........................................

steleeea 09-05-08 17:51

Re: vand anvelope si jante
 
nu ti-e frica de atentionari... :D
Quote:

Originally Posted by chriss_my82 (Post 1524381)
up........................................



All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning