Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Ford Super Trac (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/71334-ford-super-trac.html)

mareo 22-03-08 07:16

Re: Ford Super Trac
 
chiar ca este super;) faina masina:D

Fixius 22-03-08 11:26

Re: Ford Super Trac
 
frumos, agresiv, imi place :D

casp3r 04-04-08 20:25

Re: Ford Super Trac
 
ce sa mai hai sa recunoastem...........americanii se pricep la masini.nau gusturi rele.astia fac si din k** bici

casp3r 04-04-08 20:25

Re: Ford Super Trac
 
cam naspa jantele se putea si mai bn.

scturoag 11-12-08 09:35

Re: Ford Super Trac
 
Foarte Frumoasa Mashina !!! in skimb ... ar fi fost buna o alta culoare ! :D


All times are GMT +2. The time now is 22:09.

- Copyright 2026 4Tuning