![]() |
Re: Ford Super Trac
chiar ca este super;) faina masina:D
|
Re: Ford Super Trac
frumos, agresiv, imi place :D
|
Re: Ford Super Trac
ce sa mai hai sa recunoastem...........americanii se pricep la masini.nau gusturi rele.astia fac si din k** bici
|
Re: Ford Super Trac
cam naspa jantele se putea si mai bn.
|
Re: Ford Super Trac
Foarte Frumoasa Mashina !!! in skimb ... ar fi fost buna o alta culoare ! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning