![]() |
Re: Punto Rosso PAM
Marfa!Frumoasa rau cleen look.Grila fata seamana cu cea de la Aston Martin.
|
Re: Punto Rosso PAM
prea tare....nu credeam ca va iesi un asemenea tuning pentru un punto...si sa arate chiar asa de bine..:) foarte frumos
|
Re: Punto Rosso PAM
o masina care imi place la nebunie da sincer ma atrge mai mult stock la exterior
|
Re: Punto Rosso PAM
Aduce a Ferrari mai ales jentile negre in forma la Ferrari....Oricum pe mine Fiat ma lasa cam rece pt ca am auzit ca nu prea sunt fiabile pt Romania adica am vazut.....dar ii sta bine tuningul ce.i adevarat este..
|
Re: Punto Rosso PAM
e frumos, pàcat ca e fiat... :D
|
Re: Punto Rosso PAM
suuuper spoilerul fatza si jantele chiar arata bine nu zici ca e fiat
|
Re: Punto Rosso PAM
foarte frumoas kit-ul dar cred ca daca ar fi fost masina neagra ar fi aratat si mai bine..
|
Re: Punto Rosso PAM
mama ce misto arata.. Nu credeam ca un tuning exterior atat de ieftin si de simplu ii poate schimba atat de mult aspectul acestei masini. Bravo
|
Re: Punto Rosso PAM
poate fi achizitionat de la noi?
|
Re: Punto Rosso PAM
Foarte frumos.
|
Re: Punto Rosso PAM
Quote:
|
Re: Punto Rosso PAM
Imi raspunde si mie cineva la intrebare?? :| exista kit-ul de tuning si pt varianta in 5 usi? ma refer mai mult la praguri ca in rest se potrivesc... ?
|
Re: Punto Rosso PAM
Ma Pis Pe El
|
Re: Punto Rosso PAM
Pisa'te pe tine...Invata sa respecti nu trebuie sa zici ca te pisi pe el,poti sa spui foarte frumos "NU IMI PLACE " si gata, tarane....
|
Re: Punto Rosso PAM
bai frate mashina asta e foarte tare....foarte tareeee
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:14. |
- Copyright 2026 4Tuning