Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Punto Rosso PAM (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/70527-punto-rosso-pam.html)

sandueugeniu 11-03-08 20:33

Re: Punto Rosso PAM
 
Marfa!Frumoasa rau cleen look.Grila fata seamana cu cea de la Aston Martin.

ArCaDa 11-03-08 22:37

Re: Punto Rosso PAM
 
prea tare....nu credeam ca va iesi un asemenea tuning pentru un punto...si sa arate chiar asa de bine..:) foarte frumos

golidix 11-03-08 22:49

Re: Punto Rosso PAM
 
o masina care imi place la nebunie da sincer ma atrge mai mult stock la exterior

foss 11-03-08 23:25

Re: Punto Rosso PAM
 
Aduce a Ferrari mai ales jentile negre in forma la Ferrari....Oricum pe mine Fiat ma lasa cam rece pt ca am auzit ca nu prea sunt fiabile pt Romania adica am vazut.....dar ii sta bine tuningul ce.i adevarat este..

Fixius 11-03-08 23:39

Re: Punto Rosso PAM
 
e frumos, pàcat ca e fiat... :D

adut 12-03-08 08:19

Re: Punto Rosso PAM
 
suuuper spoilerul fatza si jantele chiar arata bine nu zici ca e fiat

gunball 12-03-08 08:54

Re: Punto Rosso PAM
 
foarte frumoas kit-ul dar cred ca daca ar fi fost masina neagra ar fi aratat si mai bine..

bogdan gba 12-03-08 11:19

Re: Punto Rosso PAM
 
mama ce misto arata.. Nu credeam ca un tuning exterior atat de ieftin si de simplu ii poate schimba atat de mult aspectul acestei masini. Bravo

central 12-03-08 19:24

Re: Punto Rosso PAM
 
poate fi achizitionat de la noi?

Dr3adLorD 12-03-08 21:58

Re: Punto Rosso PAM
 
Foarte frumos.

venom11 13-03-08 08:06

Re: Punto Rosso PAM
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1418246)
e frumos, pàcat ca e fiat... :D

Pai de ce zici tu pacat ca e fiat...ai un fiat sa te pronunti in sensul asta, nu mai vb fara sa cunosti

gabitzUU 13-03-08 13:27

Re: Punto Rosso PAM
 
Imi raspunde si mie cineva la intrebare?? :| exista kit-ul de tuning si pt varianta in 5 usi? ma refer mai mult la praguri ca in rest se potrivesc... ?

jacksoon 13-03-08 22:04

Re: Punto Rosso PAM
 
Ma Pis Pe El

gabitzUU 14-03-08 06:47

Re: Punto Rosso PAM
 
Pisa'te pe tine...Invata sa respecti nu trebuie sa zici ca te pisi pe el,poti sa spui foarte frumos "NU IMI PLACE " si gata, tarane....

adrian46 13-04-08 14:38

Re: Punto Rosso PAM
 
bai frate mashina asta e foarte tare....foarte tareeee


All times are GMT +2. The time now is 15:14.

- Copyright 2026 4Tuning