Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/70035-cancan-prinsi-mata-sac-mint-nerusinare.html)

26WRC 07-03-08 21:42

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Quote:

Originally Posted by ct77pia (Post 1406809)
la protv cu ele

la otv se ajunge mai usor:) si vede si mai multa lume decat la pro:))

Psycho 07-03-08 21:52

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
nu am gasit nici o adresa de contact de la astia de la otv .. care nu are ce face si gaseste dati un mail :)

DoDo NSL 07-03-08 22:25

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
wow :))) sa vedeti striri senzationale :D si numa bine ... mai facem si reclama la 4tuning :D deci..sa cautam nr lu` Dan Diaconescu :D

aleks 11-03-08 16:27

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips (Post 1408033)
mda mah si m`au facut si "hostes" ...sunt niste nesimtiti

ha ha, eram convins ca n-o sa rezisti fara sa comentezi, "houstesou" ce esti tu :lol:

bmwm5 13-03-08 10:01

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
a fost lazarus cu lamborghini-ul la mine la servici.poate ii gasesc numarul de telefon in dosar

Psycho 13-03-08 10:36

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
ia vezi ar fii interesant :)


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning