![]() |
Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
Quote:
|
Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
nu am gasit nici o adresa de contact de la astia de la otv .. care nu are ce face si gaseste dati un mail :)
|
Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
wow :))) sa vedeti striri senzationale :D si numa bine ... mai facem si reclama la 4tuning :D deci..sa cautam nr lu` Dan Diaconescu :D
|
Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
Quote:
|
Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
a fost lazarus cu lamborghini-ul la mine la servici.poate ii gasesc numarul de telefon in dosar
|
Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
ia vezi ar fii interesant :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning