![]() |
Eu zic ca nu are rost s-o dam in filozofii politice.
Niste oameni nevinovati au murit, fie ei romani sau spanioli si cineva trebuie sa raspunda pentru asta. Un eveniment trist si cutremurator dar peste care insa trebuie sa trecem cu capul sus. Condoleante. |
Dumnezeu sa'i odihneasca in pace.
Felicitari sincere membrilor NSL si organizatorilor marsului tacerii de ieri catre ambasada Spaniei . A fost un gest frumos si intrucatva normal, din partea unor oameni responsabili.
Dumnezeu sa'i odihneasca in pace pe toti cei care au cazut victime sangeroaselor acte teroriste de la Madrid. Acum Romania poate realizeaza ce inseamna \"lupta impotriva terorismului\" alaturi de americani. Nu peste mult timp in Romania o sa apara o baza permanenta NATO. Romania nu ar trebui sa permita o astfel de catastrofa ca cea de la Madrid pe teritoriul national. Condoleante familiilor de romani care au pierdut rude sau prieteni la Madrid. :( :( :( :( :( |
condoleante
BRAVO TUTUROR CELOR DIN BUCURESTI(SI NU NUMAI) CARE AU LUAT PARTE LA ACEST MARS DESFASURAT PE 13!
:( :( :( :( :( :( :( CONDOLEANTE TUTUROR CELOR AFECTATI DE ACEST ATENTAT DIN SPANIA :( :( :( ASA CEVA NU MERITA SA SE INTAMPLE, AU MURIT OAMENI NEVINOVATI CARE NU AU NICI O LEGATURA CU TERORISMUL SAU DECIZIA AMERICANILOR DE A ATACA IRAKUL! :( :( :( |
respect pt voi shi pt solidaritatea fatza de victime, condoleantze famililor acestora :tears:
|
si eu sunt cu sufletul alaturi de cei care au suferit in acel eveniment nenorocit si sper sa nu mai auzim niciodata de asa ceva
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning