![]() |
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
un show superb..fara cuvinte:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Ce tare este BMW ala M5 alb
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Doamne cum poate arata mk4 ala galben :dribble::dribble::dribble:
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Vaii baietzilor...super ii totu!!! Visul meu e sa particip si io la un eveniment cu acest nivel...poate voi sterge numa prafu de pe asini da ORICUM...la prima vedere credeam ca golful galben este al lui SANDU, un baiat din Oradea cu un super magazin de muzica desigur pt. masini;))
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Foarte frumoase!...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
belea masinile astea !!!golf 4 ala galben e tare rau!!
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Moamaa!!! Cred k daca as fi acolo nu as stii langa ce masina sa ma pozez. MORTALE toate masinile!!! Visul oricaruia dintre noi...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
cred ca vom aveam si noi ceva cat de cat asemanator pe 15 si 16 luna asta la romexpo !!! voi ce parere aveti ???sau va iesi mai ceva ?:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
pfuuuuu....pot sa stau 2 ore sa ma uit la poze si tot nu m-as plictisii....golf-ul ala galben si M3-ul ala argintiu m-au lasat masca...:yikes:
|
mama ce razboi cred ca a fost acolo
golfu ala albastru mi se pare belea rau |
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Ce sa mai sunt modificate cu gust .... as vrea sa vad in romania cateva din masinile astea:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
mamaaaa...ce as da sa fie si la noi asa ceva, dar ce vrei sa faci..asta e romania
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
frumos, show...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
romanii nostri au participat?:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
CSL-ul, RX-7-le: cele mai misto! Golfurile sunt prea exagerat tunate (ala albastru sucks) si am mai vazut "mazete" pe acolo.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning