Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   TunerWar 2008 @ Harrisburg (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/69355-tunerwar-2008-harrisburg.html)

mareo 02-03-08 14:17

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
un show superb..fara cuvinte:D

RUDY20140TDI 02-03-08 15:10

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Ce tare este BMW ala M5 alb

quick_silver 02-03-08 16:23

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Doamne cum poate arata mk4 ala galben :dribble::dribble::dribble:

WOLFI3 02-03-08 16:36

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Vaii baietzilor...super ii totu!!! Visul meu e sa particip si io la un eveniment cu acest nivel...poate voi sterge numa prafu de pe asini da ORICUM...la prima vedere credeam ca golful galben este al lui SANDU, un baiat din Oradea cu un super magazin de muzica desigur pt. masini;))

CocoT 28 02-03-08 16:41

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Foarte frumoase!...

al3cs89 02-03-08 18:22

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
belea masinile astea !!!golf 4 ala galben e tare rau!!

bogdan gba 02-03-08 18:45

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Moamaa!!! Cred k daca as fi acolo nu as stii langa ce masina sa ma pozez. MORTALE toate masinile!!! Visul oricaruia dintre noi...

Gigi_V 02-03-08 20:18

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
cred ca vom aveam si noi ceva cat de cat asemanator pe 15 si 16 luna asta la romexpo !!! voi ce parere aveti ???sau va iesi mai ceva ?:D

Marius_mym89 02-03-08 21:04

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
pfuuuuu....pot sa stau 2 ore sa ma uit la poze si tot nu m-as plictisii....golf-ul ala galben si M3-ul ala argintiu m-au lasat masca...:yikes:

B-64-MVP 02-03-08 22:35

mama ce razboi cred ca a fost acolo


golfu ala albastru mi se pare belea rau

virusel 03-03-08 08:39

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Ce sa mai sunt modificate cu gust .... as vrea sa vad in romania cateva din masinile astea:D

gunball 03-03-08 08:58

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
mamaaaa...ce as da sa fie si la noi asa ceva, dar ce vrei sa faci..asta e romania

Fixius 03-03-08 09:23

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
frumos, show...

TuningBoy 03-03-08 13:31

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
romanii nostri au participat?:D

UNLORD 03-03-08 16:19

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
CSL-ul, RX-7-le: cele mai misto! Golfurile sunt prea exagerat tunate (ala albastru sucks) si am mai vazut "mazete" pe acolo.


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning