![]() |
Re: Am si eu o intrebare despre chestionare..
Nu mai invatati intrebarile pe derost :rolleyes2 alea sunt bune ca sa exersezi...adica dupa ce "inveti" sa fii in stare sa le faci singur ca sa te "evaluezi" si sa insisti asupra intrebarilor gresite...dar nu ca sa retii numarul intrebarii si raspunsul...:rolleyes2 multa bafta
|
Re: Am si eu o intrebare despre chestionare..
da a zis cineva sa le invat pe derost ? nici nu vreau...doar exerez pe ele..
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning