![]() |
Re: E46 - 330ci
F.Frumoasa masina.Sper sa iasa ceva si mai frumos din ea.
|
Re: E46 - 330ci
Quote:
|
Re: E46 - 330ci
sant diferente de pret la oricare model
depinde de km,dotari,stare tehnica si optica ,etc daca nu ai pretentii si vrei doar sa fie bmw indiferent de starea celor de mai sus iesi mai ieftin ....si ai bmw:paper: |
Re: E46 - 330ci
la o masina k BMW e greu sa dai un pret... fiecare masina are pretul ei...
|
Re: E46 - 330ci
OK. O sa vad la momentul respectiv.
Mai am si eu o intrebare ... ca de mult ma gandeam la asta la e46. Climatronic-ul, la modelul cu navigatie mare este pus in locul scrumierei. La modelul tau poti sa-l muti acolo, sau ai nevoie de de modificar majore ? Adica locul unde intra scrumiera e egal cu cel unde sta climatronic-ul ? Asta pentru a monta o unitate 2Din in bord |
Re: E46 - 330ci
am vazut pe alte forumuri e46 cu unitatea de climatronic mutat mai jos..ca la modelele cu navi...si nu par modificari facute ;) poate trebuie doar suport
|
Re: E46 - 330ci
se potriveste exakt... fara modificari...
|
Re: E46 - 330ci
jantele de 17 din pozele de mai sus sunt de vanzare... model M originale ... pret negociabil
|
Re: E46 - 330ci
Quote:
|
Re: E46 - 330ci
s-au vandut...
|
Re: E46 - 330ci
Poze noi cu masina ?????
|
Re: E46 - 330ci
asteptam poze cu masina .. am auzit ca ti-au venit jantele si suspenisa ;;) :D:D
|
Re: E46 - 330ci
4 Attachment(s)
poze cu noile jante de la Schmidt... 8,5x19 fata si 9,5x19 spatele
|
Re: E46 - 330ci
jesus cum arata :shock: superb :shock:
|
Re: E46 - 330ci
Super vin jantele.. .kitu il lasi tot asta ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning