![]() |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Il admiram mereu pentru ceea ce facea......REST IN PEACE:sad::sad::sad:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
pacat...d-zeu sa il odihneasca...
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Dumnezeu sa il aiba in paza! Acum este alaturi de Roy.... o sa ne fie dor de emisiunile cu el...
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
:cry:Nu-mi vine sa cred, R.I.P...........nu mai am cuvinte:cry:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
R.I.P.cred ca am vazut toata episoadele american hot rod si numi vine sa cred ce citesc acum ....R.I.P. a facut ceva pentru masini acest om
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
pacat ... cum se duc oamenii ... rip
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
mare pacat de omul asta...
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
pacat mare pacat,nu pot sa cred:cry::cry::cry:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
:shock:Credeam ca ROY!!!,si el acum?!!? :sad: R.I.P.
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
R.I.P. pacat :(
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
R.I.P., s-a stins o stea a hot rod-ului
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Dumnezeu sa-l odihneasca.......o mare gaura in lumea hot rodurilor
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Mare pacat...imi placeau foarte mult emisiunile realizate cu el:ashamed::ashamed::ashamed:
R.I.P....:sniff::no::ashamed::shock:Toti suntem datori cu o moarte:cry::cry::shock: |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
macar a avut o viata frumoasa si s-a ocupat cu ce l-a pasionat.RIP
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Dumnezeu Sa-l Odihneasca!
S-a mai dus un nume mare! :( |
| All times are GMT +2. The time now is 23:12. |
- Copyright 2026 4Tuning