Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   LOC PENTRU STABILIT INTALNIRI SI DISCUTII DESPRE TUNING!!!!! (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/6913-loc-stabilit-intalniri-discutii-tuning.html)

perikolos 07-09-05 01:35

aha..... ok

U_TUNING 07-09-05 10:21

hai bai fratilor am pus topicul asta tocmai ptr a discuta despre tuning in special dar si pentru a mai face si noi niste metting-uri legate de automobile.

HAI MOBILIZATI-VA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shadowro 07-09-05 11:20

eu mi-am mobilizat masina in service azi dimineata :lol: :lol:
daca aseara nu ai mai dat nici un semn de viata :)

shadowro 17-09-05 09:21

bai nu se vede diferenta de culoare la masina ma. am spalat-o si nu se vede nimic :)
mai nashpa e daca e soare afara ca aia luceste a nou .. restul nu prea :lol: :lol:

perikolos 17-09-05 16:35

mah o solutzie ar fi sa-i faci un polish la partea nou vopsita (intzeleg ca e cev nou vopsit) ca sa iasa mai matuita.... du-te shi tu undeva unde se face asha ceva.... shi vb. cu baietzii de pacolo shi itzi zic ei daca mere facut. yo asa am fecut la o oglinda nou vopsita ca sa iasa mai mata putzin

alex_night77 27-09-05 11:12

intalniri
 
bajetzi..creca mai bine olasati balta :)..cand vrea unu'..cand nu poate altu'....mai bine ashteptati pana pe 24 octombrie...
atunci sigur o sa fim toti,problema e ca o sa fim imprashtiati..care vrea sa vada nuj ce majina..care vrea sa vada un motor.Atunci pe 24 trebuie sa stabilim un punct de intalnier,undeva unde sa nu fie f aglomerat,sa ne putem deosebi si recunoashte,nu e asha cel mai bine?si...fiind toti..la un loc,altfel vom \"simti\" acest eveniment.ashtept cat mai multe raspunsuri

U_TUNING 27-09-05 11:39

22 octombrie
 
HAI SALUT.

INTALNIREA SE VA VEDEA PTR. CA TOATE MASINILE VOR FI TIPLATE CU SIGLELE CLUBULUI ADIK--UNDERGROUND RACING CREW--.

ASEA CA NE VEDEM ACOLO.

TazzY 27-09-05 18:10

underground ce e pe 24 ma.. ? ma gab shi yo cu motoru... :)

shadowro 27-09-05 18:34

Re: intalniri
 
Quote:

Originally Posted by \"alex_night77\"
bajetzi..creca mai bine olasati balta :)..cand vrea unu'..cand nu poate altu'....mai bine ashteptati pana pe 24 octombrie...
atunci sigur o sa fim toti,problema e ca o sa fim imprashtiati..care vrea sa vada nuj ce majina..care vrea sa vada un motor.Atunci pe 24 trebuie sa stabilim un punct de intalnier,undeva unde sa nu fie f aglomerat,sa ne putem deosebi si recunoashte,nu e asha cel mai bine?si...fiind toti..la un loc,altfel vom \"simti\" acest eveniment.ashtept cat mai multe raspunsuri

bai nu stiu ce e pe 24 oct ... zi-ne si noua ce e ?
legala e pe 22 oct daca la aia te refereai.
nu mai agita lumea degeaba :P

alex_night77 27-09-05 21:08

gresheala
 
da fratilor..recunosc..am greshit..pe 24 am un mare majorat :)..si am data aia infipta in creier...scuze ca vam agitat :)..si da..pe 22 e legala..shtiu

alex_night77 28-09-05 22:48

hai ma sa ne gasim la o cafea :)
 
haideti fratilor la un suc sau o cafea,,intro zi..la un bar..terasa..undeva unde as isi permita toti :)..haideti intro zi la europub sau la hazard...
cel mai bine la europub...e si frumos....
eu ajtept sugestii...sunt dispus pt orice

TazzY 28-09-05 23:01

poi ma... cred ca dupa eveniment o sa se umple terasele din gl... :D asha k mai ai rabdare oleak... :)

alex_night77 28-09-05 23:44

ehe
 
lasa frate umplerea teraselor...,o sa fie ca la orice ieshire a intregului orash...babacii...cu cokii in brate...cu plozi in spate...si stau si se uita ca la soare :)..ma intelegi?tre s se stabileasca un los unde or sa mearga toti automobilishtii si cei care cunosc..
nu sa ne pierdem in multime si sa ne imprashtiem..
tu sa vii in tara si dupaia..noi 2..la 17 ani si puterea de convingere care o avem..ii vom aduna pe toti intrun loc.ok?

alex_night77 28-09-05 23:55

scuze
 
imi cer scuze pt unele gresheli de scriere..sunt cam obosit si nu vad bine
cokii=copkii
si altele..va dati voi seama :(

TazzY 29-09-05 00:21

huh... terminate ma k o sa fie sute de mashini shi motoare..... daca e vreun club ceva cat metro zine shi noua shi o sa ne intalnim totzi... shi ce putere de convingere ma... eshti cu kpu.... ? las k o sa vb pe messinger despre posturile pe care le faci....


All times are GMT +2. The time now is 08:09.

- Copyright 2026 4Tuning