Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Metamorfoza Mustang Corvette (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/69009-metamorfoza-mustang-corvette.html)

2fast4you 27-02-08 18:58

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Masina nu are nici o linie fata e patratoasa iar spatele are forme mai rotunde...arata urat.

Marius_mym89 27-02-08 19:06

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
bleachhh....sunt fan mustang si porsche (mai ales:love:)....dar sa faci asa ceva dintr-un mustang....:sad:fara gust...as tinde sa zic chiar kitch...:sad:

tm_kata 27-02-08 19:07

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
bah... un mustang e mustang si un corvette e corvette... in plus ador mustangurile deci nu imi place ce au facut din masina asta.....parerea mea deci nu sariti imediat cu comentarii

crazy-unique 27-02-08 19:22

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
ma intreb ce zic politistii prin statie:))daca o vad din spate:D

Psycho 27-02-08 19:37

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
de ce sa faci asa ceva .. pentru ca poti si la ei in america se poate orice ... daca are faruri si stopuri

///V8/// 27-02-08 19:56

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
da!!! a fost schimbata si fata! e un mustang mai vechi nu stiu exact anul dar emodelul facut prin 95 cu motorul de 5.0L High Output pt ca se observa emblemele specifice acelui model pe aripi. daca si alea is puse la vrajeala, dupa prizele de aer poate fi facut in orice an din 93 pana in 98. Iar la cata minte are propietarul nu as fisurprins sa fie un model v6 in lc de v8

gunball 27-02-08 20:07

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
nu stiu de ce a facut asta..e cam aiurea si fara rost

vlad_strumph 27-02-08 20:17

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
eu un mustang din `90-`97 ...uitati-va la oglinzi ,la prizele de aer si la bot,e putin deformat fata de editia actuala,un ochi avizat va poate spune,oricum ,si-a pierdut orice fel de seniment de muscle car cu spatele ala...arata hidos...dar daca lui ii place,probabil e perfecta din punctul lui de vedere...

bogdan gba 27-02-08 21:09

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
ce e asta frate?? Super naspa. ce reaqu, faci din 3 masini una? Bot de mustang '07, spate de corvette si sasiu de mustang '95 .? o porcarie

carmaniac 27-02-08 21:11

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
parerea mea e ca masina arata foarte rau caci e disproportionata.fata si spatele sunt prea masive in comparatie cu lateralele care par mai "firave'.ASTA se intampla cand nu ai ce banii cu dolarii.

morpheusmaster 27-02-08 21:16

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Da, normal...orice tuner ar fi putut face schimbarea asta...dar e o porcarie sa iei un mustang si sa ii pui spate de corvette...RUBBISH!!! KITCH!!!

Fixius 28-02-08 00:26

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
naspa... ori una ori alta...

DaLaS 28-02-08 01:00

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
oare este omologata? cum Mustang C5? la ei se poate asa ceva si nu este multa hartogarae. saraci politai ce teapa isi iau daca vor sa o urmareasca!!! :))

mishu415 28-02-08 03:22

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
trebuie sa recunoastem k nu e urat, dar marea problema e k strik traditia, e k si cum ar face harley modele supersport full carenate

forbidden 28-02-08 06:29

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
o porcarie de masina. si cel care a facut-o la fel. banii irositi degeaba. dar fiecare cu gustul lui


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning