![]() |
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
Masina nu are nici o linie fata e patratoasa iar spatele are forme mai rotunde...arata urat.
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
bleachhh....sunt fan mustang si porsche (mai ales:love:)....dar sa faci asa ceva dintr-un mustang....:sad:fara gust...as tinde sa zic chiar kitch...:sad:
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
bah... un mustang e mustang si un corvette e corvette... in plus ador mustangurile deci nu imi place ce au facut din masina asta.....parerea mea deci nu sariti imediat cu comentarii
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
ma intreb ce zic politistii prin statie:))daca o vad din spate:D
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
de ce sa faci asa ceva .. pentru ca poti si la ei in america se poate orice ... daca are faruri si stopuri
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
da!!! a fost schimbata si fata! e un mustang mai vechi nu stiu exact anul dar emodelul facut prin 95 cu motorul de 5.0L High Output pt ca se observa emblemele specifice acelui model pe aripi. daca si alea is puse la vrajeala, dupa prizele de aer poate fi facut in orice an din 93 pana in 98. Iar la cata minte are propietarul nu as fisurprins sa fie un model v6 in lc de v8
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
nu stiu de ce a facut asta..e cam aiurea si fara rost
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
eu un mustang din `90-`97 ...uitati-va la oglinzi ,la prizele de aer si la bot,e putin deformat fata de editia actuala,un ochi avizat va poate spune,oricum ,si-a pierdut orice fel de seniment de muscle car cu spatele ala...arata hidos...dar daca lui ii place,probabil e perfecta din punctul lui de vedere...
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
ce e asta frate?? Super naspa. ce reaqu, faci din 3 masini una? Bot de mustang '07, spate de corvette si sasiu de mustang '95 .? o porcarie
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
parerea mea e ca masina arata foarte rau caci e disproportionata.fata si spatele sunt prea masive in comparatie cu lateralele care par mai "firave'.ASTA se intampla cand nu ai ce banii cu dolarii.
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
Da, normal...orice tuner ar fi putut face schimbarea asta...dar e o porcarie sa iei un mustang si sa ii pui spate de corvette...RUBBISH!!! KITCH!!!
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
naspa... ori una ori alta...
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
oare este omologata? cum Mustang C5? la ei se poate asa ceva si nu este multa hartogarae. saraci politai ce teapa isi iau daca vor sa o urmareasca!!! :))
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
trebuie sa recunoastem k nu e urat, dar marea problema e k strik traditia, e k si cum ar face harley modele supersport full carenate
|
Re: Metamorfoza Mustang Corvette
o porcarie de masina. si cel care a facut-o la fel. banii irositi degeaba. dar fiecare cu gustul lui
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning