Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

iMAGiNE 09-04-08 18:19

Re: 206
 
Sa nu uiti sa pui niste poze...
Doar bara fata? N-ai luat tot kitul? :D

cox 10-04-08 08:40

Re: 206
 
1 Attachment(s)
Deocamdata doar bara fata...

D3m0N 10-04-08 20:03

Re: 206
 
e tare...:D

f0cs 10-04-08 22:05

Re: 206
 
sfat de la 206 la 206...schimba jantele :D...sincer...foarte sincer defapt...schimba jantele :X

D3m0N 10-04-08 22:44

Re: 206
 
jantele cred ca erau primele in plan care voia sa le schimbe... nu am dreptate cox?:)

cox 11-04-08 08:50

Re: 206
 
Da, asa este, am mai zis intr-o postare anterioara ca le voi schimba. Pana la urma o s-o incalt cu unele pe 16, dar mai dureaza...

feline 13-04-08 23:29

Re: 206
 
asteptam cat mai multe poze. :)

cox 15-04-08 08:40

Re: 206
 
Poze proaspete :D

https://img138.imageshack.us/img138/2...4vc6iv7.th.jpg

https://img514.imageshack.us/img514/4...5ab4th1.th.jpg

feline 15-04-08 09:13

Re: 206
 
chiar arata bine.:)
sub farul stang, nu prea vine bine spoilerul?

D3m0N 15-04-08 16:06

Re: 206
 
ce bine arata....:X cat te`a ajuns spoilerul?

f0cs 15-04-08 17:39

Re: 206
 
am impresia ca e grila pusa putin stramb...de aia ai impresia ca nu sta bine spoileru...CRED !?

mihai.ghetto 15-04-08 23:19

Re: 206
 
dupa ce pui jante vino sa facem o capota ceva...

cox 16-04-08 19:48

Re: 206
 
Nu e pusa grila stramb, spoilerul vine foarte bine. S-a rupt o clema de la grila, de asta se vede asa. N-am gasit-o prin magazine, dar am comandat-o si o sa o schimb.

f0cs 17-04-08 20:48

Re: 206
 
deci am fost aproape cu grila :D:D

cox 18-04-08 08:31

Re: 206
 
Dap, trebuie sa recunosc ca ai fost cel mai aproape cu diagnosticul :D


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning