![]() |
Re: 206
Sa nu uiti sa pui niste poze...
Doar bara fata? N-ai luat tot kitul? :D |
Re: 206
1 Attachment(s)
Deocamdata doar bara fata...
|
Re: 206
e tare...:D
|
Re: 206
sfat de la 206 la 206...schimba jantele :D...sincer...foarte sincer defapt...schimba jantele :X
|
Re: 206
jantele cred ca erau primele in plan care voia sa le schimbe... nu am dreptate cox?:)
|
Re: 206
Da, asa este, am mai zis intr-o postare anterioara ca le voi schimba. Pana la urma o s-o incalt cu unele pe 16, dar mai dureaza...
|
Re: 206
asteptam cat mai multe poze. :)
|
Re: 206
|
Re: 206
chiar arata bine.:)
sub farul stang, nu prea vine bine spoilerul? |
Re: 206
ce bine arata....:X cat te`a ajuns spoilerul?
|
Re: 206
am impresia ca e grila pusa putin stramb...de aia ai impresia ca nu sta bine spoileru...CRED !?
|
Re: 206
dupa ce pui jante vino sa facem o capota ceva...
|
Re: 206
Nu e pusa grila stramb, spoilerul vine foarte bine. S-a rupt o clema de la grila, de asta se vede asa. N-am gasit-o prin magazine, dar am comandat-o si o sa o schimb.
|
Re: 206
deci am fost aproape cu grila :D:D
|
Re: 206
Dap, trebuie sa recunosc ca ai fost cel mai aproape cu diagnosticul :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning