![]() |
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
frumoasa... :D si mai ales v12
|
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
frumoasa...cu toate ca am ceva cu schimbatorul ala. parca nu se prea integreaza. in rest e superba
|
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
Masina evoca cu ertitudine automobilele din ani 50'-60'
Dupa parerea mea este foarte frumoasa si in plus motorul ala :twisted: |
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
Arata prea bine, dar prea e un mix intre atatea stiluri!
|
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
V12...pfuuuu.....super super...
|
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
apropo, cam cati bani face masinuta asta ?
|
Re: "Lady In Red" Sport Speciale
Am Si Eu Masina Dasta acasa....La fel.... La fel....culoare tot... !!! Numai Ca e MAcheta :( :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:58. |
- Copyright 2026 4Tuning