Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   "Lady In Red" Sport Speciale (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/68979-lady-red-sport-speciale.html)

Fixius 28-02-08 00:27

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
frumoasa... :D si mai ales v12

tiby120 28-02-08 09:45

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
frumoasa...cu toate ca am ceva cu schimbatorul ala. parca nu se prea integreaza. in rest e superba

DaNy>DmN 28-02-08 11:21

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
Masina evoca cu ertitudine automobilele din ani 50'-60'
Dupa parerea mea este foarte frumoasa si in plus motorul ala :twisted:

Vely 28-02-08 12:32

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
Arata prea bine, dar prea e un mix intre atatea stiluri!

Marius_mym89 28-02-08 15:17

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
V12...pfuuuu.....super super...

ovydioo 08-03-08 13:18

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
apropo, cam cati bani face masinuta asta ?

Claudiu.aka.Clappy 20-04-08 02:23

Re: "Lady In Red" Sport Speciale
 
Am Si Eu Masina Dasta acasa....La fel.... La fel....culoare tot... !!! Numai Ca e MAcheta :( :))


All times are GMT +2. The time now is 12:58.

- Copyright 2026 4Tuning