Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/6893-mustang-v6-cred-roman.html)

GolfuletzS 19-08-05 17:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
si` batut joc de masina....daca mai punea si pe spate faruri de bmw...oare ce iesea :lol: :lol:

stopuri nu faruri :D

mike20 19-08-05 17:33

greseala mea.....stopuri.... :oops:

PTC 22-08-05 09:02

Omu e inconstieennttt parerea mea,sa bagi atatia bani si sa faci asa ceav,e inpotant e ca lui ai place OARE :?: :lol:

aleks 22-08-05 09:49

asta ar fi culmea prostiei, dupa ce a bagat atatia bani in porcaria asta sa nu-i placa :twisted: :twisted:

LEXUS 22-08-05 19:32

io zic ca-i un fake...nush de ce ..dar chiar dk tot posibilul sa fie reala...mie nu-mi pare:).. :lol: ...e diferenta de culoare caroserie-bara spate/fata/praguri

florin_cars 23-08-05 01:12

din cauza fibrei :lol: :oops: :lol: :lol:

NOT bad at all..chiar a iesit bine, nu stiu ce aveti cu conversia asta, k pt unii e frumoasa, pt altii nu, tine de gusturi, dar nu se compara cu Dacia-ursuletz, e foarte bine inchegata.

Dekat un Mustang cu fata anosta si slaba, mai bine o fata de BMW furios la cum arata :twisted:

aleks 23-08-05 08:27

da, da' e ca si cum i-ai transplanta lui schwartzeneger figura lui pamela anderson... nu zice nimeni ca nu-i frumoasa, dar nu arece cauta pe fatza lui arnold :lol: :lol:

needBrain 23-08-05 09:51

da' ala n-a mai avut bani de jante?

Mantus_a 12-09-05 22:54

ce-mi place la masina aia sunt:
aripile spoilerele si triplele restu...nah... se mai intampla cred ca era beat cand o proiectat-o

aleks 13-09-05 11:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mantus_a\"
ce-mi place la masina aia sunt:
aripile spoilerele si triplele restu...nah... se mai intampla cred ca era beat cand o proiectat-o

nooo
e din nastere, ca asa ceva nu poate iesi dupa o simpla betie :lol:

liviu_ro93 11-11-05 18:13

:shock: :shock: :shock:
ce mishto
pacat ca are jantele alea panarame,,nu imi pac deloc

aleks 16-11-05 15:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"liviu_ro93\"
:shock: :shock: :shock:
ce mishto
pacat ca are jantele alea panarame,,nu imi pac deloc

tie kiar iti place sau ai spus la misto? :lol:

LKS 16-11-05 21:58

shi asta are ceva din nashtere...nu a spus`o la mishto

claudiu lucian 01-12-05 20:05

mai bine modifica o dacie. k la banii aia iesea o dacie... :lol: e nashpa, dup parerea mea mustangu nu mai are nevoie d nik, ma rog, p ici p colo

Ju!ceD 12-12-05 11:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
mai bine modifica o dacie. k la banii aia iesea o dacie... :lol: e nashpa, dup parerea mea mustangu nu mai are nevoie d nik, ma rog, p ici p colo

CORECT ! :D


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning