![]() |
Re:
Quote:
|
greseala mea.....stopuri.... :oops:
|
Omu e inconstieennttt parerea mea,sa bagi atatia bani si sa faci asa ceav,e inpotant e ca lui ai place OARE :?: :lol:
|
asta ar fi culmea prostiei, dupa ce a bagat atatia bani in porcaria asta sa nu-i placa :twisted: :twisted:
|
io zic ca-i un fake...nush de ce ..dar chiar dk tot posibilul sa fie reala...mie nu-mi pare:).. :lol: ...e diferenta de culoare caroserie-bara spate/fata/praguri
|
din cauza fibrei :lol: :oops: :lol: :lol:
NOT bad at all..chiar a iesit bine, nu stiu ce aveti cu conversia asta, k pt unii e frumoasa, pt altii nu, tine de gusturi, dar nu se compara cu Dacia-ursuletz, e foarte bine inchegata. Dekat un Mustang cu fata anosta si slaba, mai bine o fata de BMW furios la cum arata :twisted: |
da, da' e ca si cum i-ai transplanta lui schwartzeneger figura lui pamela anderson... nu zice nimeni ca nu-i frumoasa, dar nu arece cauta pe fatza lui arnold :lol: :lol:
|
da' ala n-a mai avut bani de jante?
|
ce-mi place la masina aia sunt:
aripile spoilerele si triplele restu...nah... se mai intampla cred ca era beat cand o proiectat-o |
Re:
Quote:
e din nastere, ca asa ceva nu poate iesi dupa o simpla betie :lol: |
:shock: :shock: :shock:
ce mishto pacat ca are jantele alea panarame,,nu imi pac deloc |
Re:
Quote:
|
shi asta are ceva din nashtere...nu a spus`o la mishto
|
mai bine modifica o dacie. k la banii aia iesea o dacie... :lol: e nashpa, dup parerea mea mustangu nu mai are nevoie d nik, ma rog, p ici p colo
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning